راهنمای مناسب برای کفشهای پاشنه بلند و مجلسی

پامپ یکی دیگر از کفشهای کلاسیک است و هر دختری باید حداقل یک جفت از آنها را داشته باشد. در رقابت های پرش با اسب ، موانع را به شکل های گوناگونی طراحی می کنند . در مسابقه ی پرش با اسب ، سوارکاران می کوشند بدون خطا و در کمترین زمان ممکن ، مسیر 500 متری مسابقه را طی کنند . در طول مسیر ، 15 مانع قرار داده می شود که اسب باید به ترتیب شماره از روی همهی آن ها بپرد و مسیر مسابقه را در 86 ثانیه طی کند . در مسابقه ی پرش با اسب رقابت های جهانی و المپیک ، اسب ها دست کم 8 ساله و در سایر مسابقات بین المللی ، 6 ساله اند . از نام دکوری پیداست که چنین پاشنه های خاص نمایانگر طرح های خلاقانه و جذاب از ذهن طراحان است.این نوع کفش پاشنه دار مناسب جشن ها و میهمانی هاست.هر خانمی دست کم یک تا دو جفت کفش با پاشنه های رویایی دکوری در جاکفشی خود دارد.

در روز نخست ، رقابت ها مطابق جدول C ( جدول سرعت ) برگزار می شود . معمولا مسابقات پرش در دو راند و مطابق دو جدول جداگانه برگزار می شود . در راند دوم ، مسابقات مطابق جدول A برگزار می شوند . در انتها هم سعی میکنیم با پیشنهاد چند کفش پاشنه بلند، برشی صحیح و مفید از دنیای این محصولات را برای شما به نمایش بگذاریم و تا حد امکان به پرسشها، ابهامات و نیازهای شما در مورد کفشهای پاشنه بلند پاسخگو باشیم. هوای گرم تابستان باعث تعریق بیشتر کفش در پا میشود بنابراین بهتر است د این فصل از کفش های جلوباز استفاده کنید تا مانع تعریق بیش از حد و ایجاد بوی نامطبوع یا عفونت قارچی پای خود شوید.خانم ها اغلب عاشق کفش پاشنه بلند تابستاني هستند چرا که نه تنها زيبا وجذاب است، بلکه اعتماد به نفس بيشتري را با افزايش ارتفاع به آن ها القامي کند.

بعضی کفش ها ممکن است در حالت نشسته راحت به نظر برسند اما هنگام راه رفتن خوب نباشد. کفش های نوک باریک که کمی حالت گرد دارند، ازمدل های بسیار باریک و کلاسیک راحت تر هستند. با پوشیدن پاشنه خیلی بلند اعتماد به نفس خانم ها بالا رفته و باور نمی کنید که این نوع پاشنه مخصوصا در کفش هایی که نوک پهن تر دارند جلوه زیباتری به لباس هم خواهند داد. خانم ها و دختران جوان علاقه بسیار زیادی به کفش دارند اما شاید برای بسیاری از آن ها خرید و انتخاب کفش مورد دلخواه سخت باشد. شاید کفش لژ دار گزینه بهتری باشه و استایل شمارو زیباتر از قبل نشون بده. این مسابقات از حدود 80 سال قبل تا امروز در دو فصل بهار و پاییز در مناطقی چون استان تهران و گلستان انجام شده است .

در زیر برخی از مانع های تکی یا دو تایی ، حوضچه ای از آب وجود دارد ؛ این موانع را « لیورپول » می نامند . در صورتی که پای اسب به درون آب برود یا اسب یک میله ی مانع را بیندازد ، 10 ثانیه به زمان ورزشکار اضافه می کنند . قبل از مسابقه ، سوارکاران تنها یک بار حق دارند وارد مانژ شوند و وسیر رقابت رت بررسی کنند اما در رقابت هایی که در دو راند برگزار می شوند ، هر یک از راند ها قوانین خاص خود را دارد . اگر پایتان درد گرفت، کفش ها را درآورده و مشکل آن را بررسی کنید. در صورتی که مسابقات در یک روز برگزار شوند ، نحوه ی قرار گرفتن موانع در مسیر تغییر نخواهد کرد اما اگر در دو رز برگزار شوند ، می توان طراحی مسیر را تغییر داد و موانع را در نقاطی متفاوت با مسیر اولیه گذاشت .