راهنمای مناسب برای کفشهای پاشنه بلند و مجلسی

واژهی آرتروز برای توصیف حدود ۲۰۰ بیماری مختلف که مفصل، بافتهای اطراف مفصلی و دیگر بافتهای همبندی و اسکلتی عضلانی را درگیر میکنند استفاده میشود. از این رو برای خرید کفش پاشنه بلند، دیگر نیاز نیست مثل گذشته به صورت حضوری مراجعه کنید. فروشگاه نیازکو با اعطا گارانتی برگشت محصول به مدت ده روز در صورت عدم رضایت از محصول، در صدد است تا شما مشتریان گرامی نهایت رضایت را از محصول خریداریشده داشته باشید. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، اگر شما به پوشیدن کفشهای پاشنه بلند عادت ندارید، برایتان مشکل است که بدون افتادن و لغزیدن حرکت کنید. کفشهای پاشنه بلند الگوی راه رفتن را تغییر میدهند. پاشنه ها در مدل های مختلفی مثل پاشنه باریک،پاشنه چهارگوش،و پاشنه یک تیکه تقسیم بندی میشوند.که هر کدام از این پاشنه ها به کفش یک استایل خاص را هدیه میدهند. بنابراین، اگر باردار هستید و میخواهید بیرون بروید، یک کفش سبک انتخاب کنید تا فشار کمتری بر بدنتان باشد تا به شما و آن هدیه کوچکی که حمل میکنید آسیب جدی وارد نشود.

علاوه بر این شما با استفاده از کفش های که پاشنه های نازک دارند ، تعادل در راه رفتن خود را از دست داده که می تواند باعث آسیب های جدی شود . یکی از بهترین رویهها را در کفش پاشنه بلند را میتوانید در چرم جنس چرمی مشاهده کنید؛ ضمنا اگر عادت پوشیدن کفش پاشنهدار را ندارید، کفشهایی را انتخاب کنید که رویه ضخیمتری داشته باشند. یکی از مواردی که در خرید کفش زنانه اهمیت زیادی پیدا میکند، سایز و نوع پاشنه کفش میباشد. انگشت چکشی یکی از خطرناکترین عوارض کفش پاشنه بلند برای پا است. این مدل کفش زنانه پاشنه بلند در استایلهای مختلفی در بازار موجود است ولی شما با توجه به شکل پاها و سلیقه خودتان میتوانید یک آیتم شیک بخرید. وضعیت غیرطبیعی پا، کشیدگی عضلهها، رگهای خونی منجر به تغییر شکل پا میشود که انگشت چکشی نامیده میشود.

ممکن است تاندون کوتاه شود و عضلات سفت شده و تغییر شکل دهند. تحقیقات اخیر نشان میدهد کفشهایی با پاشنه حداکثر پنج سانتیمتری به خوبی از قوس کف پا و شکل کلی آن در هنگام راه رفتن حمایت میکنند در حالی که اکثرا کفشهای تخت و بدون پاشنه باعث کشیدگی آشیل و عضلات انتهای ساق میشوند و در بلند مدت درد قوس کف پا را با خود به همراه دارند. ما در اینجا به شما کمک میکنیم در مورد عوارض کفش پاشنه بلند و روشهای پیشگیری که میتواند شما را به سمت راحتی هدایت کند، بحث کنیم با واسط کالا همراه باشید. کفی کفش در حس راحتی پاها نقش مهمی دارد.

Cone Heel (مخروطی): با اسم این پاشنه، شمایل مخروط برایتان تداعی میشود، این پاشنه نیز حالتی ضخیم دارد و در انتها باریک میگردد . کفش پاشنه بلند عروس، معمولا سفید و کار شده است تا زیبایی لباس عروس را چندین برابر کرده و شب خاطرهانگیزی را برای او رقم بزند. اگر به پوشیدن این نوع کفش ادامه دهید، به دلیل افزایش مقدار هورمون آرامشبخش داخل رحم باعث به وجود آمدن کمردرد میشوید. افزایش وزن بدن در دوران بارداری میتواند منجر به تغییر روش راه رفتن شود. بهغیراز پیچخوردگی مچ پا، سقوط میتواند منجر به شکستگی مچ پا، کوفتگی آرنج و زانو شود. پوشیدن کفش پاشنه بلند برای مدت طولانی منجر به درد در ستون فقرات شما میشود. باعث میشود زنان جذابتر از حالت معمولی به نظر برسند. زنان باردار نباید مدت طولانی پاشنه بلند بپوشند یا حتی میتوان گفت اصلاً نباید پاشنه بلند استفاده کنند. با پوشیدن کفشهای پاشنه بلند میتوانید قد خود را بهبود ببخشید (قدبلندتر شوید)، یک مزیت بهویژه برای زنان کوتاهقد.