راهنمای مناسب برای کفشهای پاشنه بلند و مجلسی

پوشیدن کفش پاشنه بلند برای مدت طولانی منجر به درد در ستون فقرات شما میشود. این الگوی غلط به کمر منتقل شده و فشار بر ستون فقرات ناحیه کمر و لگن را افزایش می دهد . درد مفاصل معمولاً از مفصل زانو، ران، باسن و ستون فقرات شروع میشود. ۴-آخرین آزمایش: پس از پشت سر گذاشتن سه مرحله اول، نوبت آخرین آزمایش است. ازجمله عوارض کفش پاشنه بلند زنانه باعث چربی سوزی در پشت پا میشود. پس تعجبی ندارد که انواع مختلفی از ترکیب مدل پاشنه و کفش را خواهید دید که از پشت ویترین مغازههای کفش فروشی میدرخشند. کفشهای پاشنه بلند باعث میشوند پاهایتان به پایین بلغزند و انگشتان پای شما را خرد کنند و منجر به رشد بی رویه ناخنهای پا شوند. اول روز را برای کارهای دیگر بگذارید و وقتی آفتاب پایین میرفت، به خرید کفش بروید.

درد عضلات ساق پا یکی دیگر از عوارض کفش پاشنه بلند است. 3. هر دو لنگه کفش را به پا کرده و تست کنید. یک جفت کفش پاشنهدار میتواند زرقوبرق زیادی را به کمد لباس شما اضافه کند. سیستم عصبی ما بسیار ظریف است که میتواند تا حد زیادی تحت تأثیر کفشهای ما باشد. کفش پاشنه بلند ممکن است یک بیماری عصبی به نام تنگی سوراخ بین مهره( foraminal ) ایجاد کند. همچنین میتواند منجر به بیرون آمدن رگهایی شود که نهتنها وحشتناک به نظر میرسند بلکه بسیار دردناک نیز هستند. استرس روی پای شما میتواند جریان خون را منقبض کند. ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما،لوازم تزیین خانه ومبلمان راحتی را نیز به شما توصیه می کنیم. اگر هر روز از کفش پاشنه بلند استفاده میکنید، بهتر است محدودیتی به وجود آورید، زیرا استفاده از این کفشها برای انجام فعالیتهای روزانه مناسب نیستند و احساس راحتی ایجاد نمیکنند.

هرگز از کفشهای پاشنه بلند برای مدت زمان طولانی، یعنی به صورت روزانه و برای مدت چند ماه یا یک سال استفاده نکنید. آنهم بیشتر به خاطر استفاده از کفش پاشنه دار است. قوس پا که اینها همه از عوارض کفش پاشنه بلند بهحساب میآیند. اما یادتان باشد پیراهن یا شلوارتان بهقدری بلند نباشد که روی قوزک پا را بپوشاند. از عوارض کفش پاشنه بلند واریس را میتوان نام برد. حالا دو راه دارید، به فروشگاهها سرک بکشید و برای خرید یک جفت کفش کل بودجهتان را خالی کنید یا از کمدا کمک بگیرید. حال میخواهیم بدانیم کفش پاشنه بلند میتواند موجب آسیب به دیسک کمر نیز شود؟

این پیشنهادات میتواند به کاهش دردی که از پوشیدن کفش پاشنه بلند احساس میکنید کمک کند. برندهایی بهترین هستند که راحتترین و امنترین آیتمها را در کنار ظاهر شیک میسازند تا آسیب کمتری به سلامتی کمر و پاهای شما وارد کنند. آنها معمولاً شیک هستند. در آخر خوب است بدانید که فرم و مدل کفشهای پاشنه بلند هم به مرور زمان در دنیای فشن تغییر میکند، با این حال آنها مثل همیشه در موقعیتهای مختلف با استایلهای گوناگون برای همه ما در دسترس هستند. البته کفشهای تخت نیز کفشهای ایدهآلی برای سلامت پاهای شما نیستند اما حداقل این توان را به شما می دهند که در روز چند کیلومتر راه بروید و یا سرعت انجام کارهای خود را حفظ کنید. و بعد از مدتی کفش های پاشنه بلند تمام اروپای غربی را در بر گرفت.