در ساعات پایانی روز خرید کنید

شما تا همیشه فقط یک جفت پا خواهید داشت، اما کفش ها قابل تعویض اند. همیشه هم بین شال و مانتوهاتون هماهنگی به وجود بیارین. ضمن اینکه پزشکان هم باور دارند پاشنه کفش باید زیر ۴ سانتیمتر باشد. برای اینکه هم به علاقه خود احترام بگذارید و هم به سلامت بدنتان، برای جلوگیری از عوارض کفش پاشنه بلند ساعتی مشخص و محدود را به این زیبایی شگفتانگیز خودتان اختصاص دهید. شاید بتوانید با یک بوت تخت سایز بزرگتر راه بروید، اما در مورد کفش پاشنه بلند اینطور نیست، اگر کفش پاشنه بلندی که می پوشید کوچک تر از سایز پاهایتان باشد، پاهایتان تاول می زند و اگر سایز کفش بزرگتر از سایز پاهایتان باشد، در پایتان لق می زند و به سختی قادر خواهید بود یک قدم بردارید. شاید در ابتدا فکر کنید که قرار است این کفش را تنها چند ساعت به پا داشته باشید و ارزان قیمتترین کفشی را که پیدا کنید میتواند برایتان مناسب باشد، اما پیشنهاد میکنم چنین اشتباهی را مرتکب نشوید.

اغلب آنها بچه هایی هستند که فکر میکنند هر کاری را که بخواهند میتوانند انجام دهند حتی قبل از اینکه آگاهی آن را داشته باشند. از کفش هایی با کف لاستیکی (پلی اورتان PU) استفاده کنید. این خانم ها باید از پوشیدن لباس هایی با طرح های برجسته و پارچه های زمخت خودداری کنند. اما بچه ها خود باید این را بدانند که مسعول خود و اسبشان هستند تا از حوادثی که به خطر منجر می شود اجتناب کنند . اما عده ای از آنها سواری بهتری دارند و می خواهند در مسابقات پرش شرکت نمایند در این حالت به اسب بهتری احتیاج دارند.

کیسی- شما گاهی بچه ها را روی زین گذاشتید و آنها را با اسب به گردش بردید . پای شما در کفش گشاد سر میخورد و راحت نیست. کفشی بخرید که راحت باشد و بندهای تنگی روی پای شما نداشته باشد. شما مجبورید مطمعن شوید که چرا بچه افتاد. کیسی-وقتی من کار سواری را شروع می کنم به هیچ وجه به بچه ها نمی گویم که سواری کار خطرناکی است بلکه سعی من بر آن است که آنها را به اسبشان و قابلیت سواریشان مطمعن سازم. کیسی-به محض اینکه آنها به قدر کافی به قابلیت سواری خود و کنترل اسبشان اطمینان حاصل کردند بایستی آنها را به خارج از محوطه ببرید. گاهی اوقات آنها برای خرید اسب به ما نامه می نویسند و از ما کمک می خواهند در این صورت ما نوع کار آنها را می سنجیم اگر برای بچه مبتدی باشد فقط کافی است که اسب آرامی انتخاب کردکه بچه بتواند آنرا کنترل نماید.

این کودکان اکثر اوقات وقتی شاهد تمرین گروهی مبتدیان و باتجربه ها هستند بهتر یاد می گیرند و در صورتی که حقیقتاً مشتاق باشند، از تماشای نشست سوارکاران مجرب روی زین و کنترل دستجلو کمک می گیرند. کیسی-همانطور که گفته شد قسمتی از آموزش سواری مربوط به نگهداری اسب و وسایل سواری است که بچه ها از روی کتاب و تصاویر و گفته های مربی یاد می گیرند که بسیار مهم است ولی از آن مهمتر آنکه بایستی سواری را به خوبی فرا گیرند. اما چیزی که شما باید بدانید این است که صدمه احتمالی تقصیر بچه بوده یا اسب.