خرید و قیمت جدیدترین کفش پاشنه دار زنانه

پاشنههایی که غیر قابل پوشیدن هستند مگر آنکه یک حرفهیی تمام عیار و یا یک سوپرمدل باشید! در میان پاشنههای بلند، این مورد شرایط خوبی را فراهم میکند که بتوانید مانند زمانی که کفشهای تخت میپوشید، گامهای بلند بردارید؛ پاشنههایی که درعین حال به پای شما نیز فشار زیادی وارد نمیکند. شایعترین محل آن عصبی است که بین انگشتان سوم و چهارم پا است و علت به وجود آورنده آن معمولاً تحریک، فشار و ضربه به عصب است. پاشنه یکسره نیز جزء کفشهای پاشنه بلند است اما باعث کاهش عوارض کفش پاشنه بلند میشود و درمجموع فشار کمتری به شما وارد میکند.

در اینجا نکاتی را بیان میکنیم که به شما کمک میکند تا بدون افتادن، بتوانید با کفش پاشنه بلند راه بروید. همچنین خواندیم هنگام پوشیدن کفش پاشنه بلند، باسن به سمت عقب متمایل میشود و کمر قوس بیشتری نسبت به حالت عادی پیدا میکند که منجر به گود شدن کمر میشود. بسیاری از ما نمیدانیم که ارتفاع پاشنه پا که یک جعبه باریک فاصله بین پا و زمین می اندازد، میتواند باعث ضخیم شدن بافتهای بین انگشتان پا شود. این کفشها میتوانند باعث ایجاد التهاب شوند، که باعث چندین بیماری جدی مختلف مانند سرطان میشوند. هنگامی که از پاشنه کفش صحبت میکنیم، هیچی قانونی وجود ندارد که چه مدل پاشنهای با چه مدل کفشی همخوانی دارد. پاشنه کفش چه ویژگی هایی داشته باشد؟ مریلین مونرو بازیگر معروف میگوید: من نمیدانم کفش پاشنه بلند را چه کسی اختراع نموده، ولی میدانم همه زنان خیلی به او بدهکارند. اگر کفشهای پاشنه بلند دوست دارید و نمیتوانید آنها را کنار بگذارید، جفتی را انتخاب کنید که قسمت جلوی کفش نیز یک لژ داشته باشد.

اگر بتوانید بدون زمین خوردن به راحتی حرکات موزون انجام دهید، شما در این کار حرفهای شده اید. کفش مناسب، نقش مهمی در زیبایی ظاهری و آراستگی استایل هر شخصی ایفا میکند؛ با اینکه در دنیای مد، این روزها کفش های بدون پاشنه، به دلیل راحتی بیشتر مورد توجه قرار گرفتهاند اما کفش های پاشننهدار، جذابیت و زنانگی را به شما هدیه میدهند. سپس بالا و پایین رفتن از پلهها را تمرین کنید تا زمانی که در کفشهای پاشنه بلند خود احساس راحتی کنید. اگر میخواهید زمان طولانی را بیرون از خانه باشید، یا هر موقعیتی که باید بسیار تحرک و فعالیت داشته باشید، کفش پاشنه بلندتان را نپوشید. هنوز هم اگر باید کفشهای پاشنهدار خود را بپوشید، این کار را با احتیاط و در زمان­ های کم انجام دهید. اما در میان بسیاری از افراد توجهی به ارگونومی و ساخت ندارند و کفش پاشنه بلند خود را تنها بر اساس رنگ و طرح آن انتخاب میکنند؛ حتما در میهمانیها توجه کردهاید که بانوان در ابتدا استایل جذاب و گیرایی را با کفش پاشنهدار خود دارند، اما با گذشت اندک زمانی، دیگر کفش خود را به پا نمیکنند!

اگر کفشتان خیلی بزرگ باشد، این خطر وجود دارد که پای شما بلغزد و زمین بخورید، زیرا پای شما در این کفش سر میخورد. اگر عوارض کفش پاشنه بلند را احساس میکنید، مراحلی وجود دارد که میتوانید برای کمک به مبارزه با درد و ناراحتی انجام دهید. ازآنجاکه بهسختی میتوان پاشنهها را جا داد، این کفی و ژلها معجزه میکنند . علاوه بر جنس رویه، دقت به جنس کفی و پاشنه نیز از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. علاوه بر این اگر در محل کار خود به طور عموم نشسته اید بازم هم استفاده از این نوع کفشها می تواند برای بدن شما اثرات منفی به همراه داشته باشد .