خرید انواع کفش پاشنه بلند مشکی، مجلسی، لژدار زنانه و دخترانه 👠

صندلها بخش جدا نشدنی استایل تابستانه هستند و کفشهای پاشنه بلندی که پنجههای باز دارند، از بهترین گزینههایی هستند که میتوان در مهمانیهای رسمی و مجلسی سراغ آنها رفت. از بزرگترین اشتباهاتی که میتوان انجام داد این است که یک جفت کفش زنانه مجلسی خرید که جنس سفتی دارد و به جای اینکه به شکل قالب پا دربیاید؛ پاها را به شکل خودش دربیاورد. پوشیدن این نوع کفشها آسیبهای جدی را در بر خواهند داشت که برای آگاهی بیشتر درباره آنها بهتر است این مطلب را بخوانید. مناسبتهای دیگر مانند جشن پایان تحصیلی، جشن عروسی یا یک جشن تولد را در نظر بگیرید و کفشی را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی در این مراسمها نیز بپوشید. پاشنه استاندارد پاشنهای است که اختلاف پنجه و پاشنه پا را به طرز فاحشی بیشتر نکند و روی کمر و زانوها فشار وارد نکند.

اگر به هر دلیلی علاقهای به پوشیدن صندل و کفشهای جلو باز ندارید، مهم است که برای احساس راحتی بیشتر به فرم قسمت پنجه کفش دقت کنید. بنابراین اگر جلوی کفش شما باز باشد، نوک پنجه به جای برخورد با سطح سخت، آزاد خواهد بود و احساس راحتی بیشتری خواهید کرد. خیلی از خانمها با دیدن فشن شوهای خارجی و کفشهای پاشنه باریک مدلها دلشان میخواهد کفشی با پاشنه باریک داشته باشند تا جذابیت بیشتری به استایل آنها دهد، در حالی که جذابیت بیشتر به معنی راحتی بیشتر نیست. هر چه پاشنه کفش نازکتر باشد، راه رفتن با آن سختتر است و فشار بیشتری به پا وارد میشود. با اینکه ساده بودن آن از اهمیت ویژهای برخوردار است اما کفشهای بنددار همواره گزینههای مناسبتری هستند که هرگز از مد نمیافتند. سعی کنید برای حفظ زیبایی خود و کفشهایتان به سایز آن نیز اهمیت دهید.

با اینکه فروشنده به شما میگوید کفشهایتان جا باز می کند ولی بهتر است این نکته را در نظر بگیرید که کفش مجلسی برای این که جا باز کند باید چندین و چند مجلس عذاب بکشید. در ادامه این بار بیش از 50 عکس از شيك ترين مدل کفش مجلسی دخترانه پاشنه بلند 2020 – 99 را برای شما عزیران فراهم اورده ایم. خانمها چه از زمانی که دختر بچه هستند و دنبال صندل بچه گانه میگردند، چه زمانی که بزرگتر شدهاند و دنبال خرید دمپایی روفرشی هستند و چه زمانی که زن بالغی هستند که به دنبال کفشی پاشنه بلند برای شیک پوشی در مهمانیها میگردند، همیشه و همیشه دوست دارند که شیک باشند و متفاوت با بقیه به نظر برسند. برای این تزیین به مقداری اکلیل ریز و چسب چوب رقیق نیاز دارید. با این همه تنوع و مدل های زیبا کفش مجلسی انتخاب برای مخصوصا خانم ها کمی دشوار شده است.

البته از برندهای محبوب دیگر مثل دنیلی و درسا نیز نمیتوان غافل شد اما آنچه بیشتر از همه اهمیت دارد، انتخاب برند توسط شما با توجه به بودجه و نیازی است که دارید. مخصوصا اگر با لباس مجلسی خود این کفش های مجلسی را ست کنید بسیار زیباتر خواهند شد. میتوانید صندلهای صاف، بدون پاشنه با بند دور مچ پا را در مدلهای مختلفی پیدا کنید؛ اما برای ظاهری شیک، مدل پاشنه دار، پاشنه باریک یا ضخیم را به شما پیشنهاد میدهیم. این بند ها را به دقت روی کفش تان بچسبانید. خیلی از خانمهایی که قدشان کوتاه است سعی میکنند صرفا با استفاده از کفش پاشنه بلند، قدشان را بلندتر از آنچه هست نشان دهند؛ به همین دلیل هم سراغ مدلهای High Heels یا خیلی پاشنه بلند میروند. اصولا استایل رسمی و با پاشنه کمتر به شما ظاهر بهتری میدهد اما با این حال نباید از فاکتورهای مهمی همچون تنظیم نگهداشتن ستون فقرات و بلندتر به نظر رسیدن غافل شوید.