توصیه هایی برای انتخاب کفش پاشنه بلند راحت و زیبا – فروشگاه اینترنتی ریموژ

برای این که طریقه صحیح راه رفتن با کفش های پاشنه بلند را یاد بگیرید لازم است تا پاهای خود را پس از گام برداشتن، خم کنید. شیب استاندارد، کمی انحنا دارد که در زیر انحنای کف پا قرار گرفته و در قسمت پاشنه کم می شود تا پاشنه روی شیب قرار نگیرد. کفشی که برای پوشیدن با استایل بیرون تان انتخاب می کنید، بستگی به موقعیت و استایل شخصی شما دارد. انتخاب رنگ صحیح کفش کرم، بستگی به تناژ پوست شما دارد. اگر شما تمایل دارید از کفش های پاشنه بلند جلو بسته در مهمانی ها و مجالس استفاده کنید بهتر است رنگ کفش تان را با توجه به رنگ لباس مجلسی و رنگ کیف و رنگ سایر اکسسوری هایتان انتخاب نمایید. پا قلب دوم انسان ها است از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل کفش مورد نظر و دلخواه خود حساسیت لازم را به خرج دهید.

در این مقاله سعی داریم با انواع پاشنه در کفش پاشنه دار آشنا شوید و در موارد استفاده از آن ها بهتر تصمیم گیری کنید. اگر یک لباس طرح دار یا رنگی می پوشید، یک جفت صندل ساده با بند های باریک را با آن ست کنید. اگر این کفش ها را می پوشید، یک آیتم غیر رسمی دیگر هم به استایل خود اضافه کنید؛ مثلا اگر پیراهنی ظریف بر تن دارید، یک ژاکت روی آن بپوشید. اگر لباس های روزمره تان را می پوشید، یک جفت صندل، استایل شما را کامل می کند. اگر می خواهید این اتفاق برای دختر شما نیفتد، با ما همراه باشید تا از راه و روش انتخاب یک کفش پاشنه بلند مناسب با خبر شوید. کفش هایی با پاشنه پهن، به شما کمک می کنند تا در صورت تمایل، رسمیت لباس خود را کم کنید.

در ادامه میتوانید نمونه هایی از انواع کفش پاشنه بلند را ببینید. به همین خاطر است که توصیه می کنیم قبل از خرید کفش پاشنه بلند، حتما آن را بپوشید و چندین قدم بردارید و ببینید که واقعا با آن ها راحت هستید و می توانید به خوبی قدم بردارید یا نه؟ اگر پایتان درد گرفت، کفش ها را درآورده و مشکل آن را بررسی کنید. کفش هایی که بند T شکل در روی پا دارند، پاها را کوتاه تر نشان می دهند. کفش هایی که پاشنه پهن دارند، راحت تر و غیر رسمی تر هستند. صندل پاشنه بلند یک کفش همه کاره است که با استایل روزمره و کمی رسمی تر از آن به خوبی ست می شود. بهترین گزینه برای شما کفشی است که بند آن در پشت پا و یا بالاتر از مچ و پایین ساق بسته می شود. مثلا در یک شرکت مد یا هنر می توان صندل پوشید اما برای کار در یک دفتر حقوقی، این نوع کفش گزینه خوبی نیست.

اگر تعداد زیادی کفش پاشنه بلند ندارید، سراغ یک جفت کفش سیاه و یا رنگ پا (کرم) بروید. پاشنه بلند باعث ایجاد فشار مداوم در ناخن های بزرگ پا می شود که منجر به بیماری اونیکو کریپتوز یا همان فرو رفتن ناخن ها در گوشت پا خواهد شد . پاشنه های باریک و میخی برای افراد قلمی و لاغر مناسب تر است. بند دور مچی، مچ پا را درشت تر نشان می دهد و به همین دلیل تنها برای افراد لاغر مناسب است. اگر مچ پای شما بزرگ است، سراغ کفش هایی که بند دور مچی دارند نروید. پوشیدن کفش هایی با لژهای بلند در دوران حاملگی ایده خوبی نیست، زیرا افزایش وزن، شکل و مرکز ثقل بدن تغییراتی می کند که روی راه رفتن شما تاثیر می گذارد. سعی کنید مدت زمان استفاده از کفش پاشنه بلند را به حداقل برسانید؛ به خصوص اگر مدت زیادی سرپا ایستاده و یا راه می روید.