تفاوت کفش پاشنه بلند با کفش لژدار

ممکن است از آخرین باری که خرید کردهاید، چاق یا لاغر شده باشید. شما مخاطبان عزیز می توانید با کلیک بر روی تصاویر یک خرید به یاد ماندنی داشته باشید چرا که هدف ما رضایت شماست. پاشنه بلندهای ترنسپرنت: این آیتمها شفاف یا ترنسپرنت هستند که از سال 2018 توجهها را به خودشان جلب کرده و در 2019 به عنوان یک کفش ترند وارد کمدهای ما شدند. ما خوب میدانیم که آنها میتوانند جذاب، خطرناک، قدرتمند و ناراحت کننده باشند اما چیزی که برای همه ما مانند روز روشن است اینکه کفشهای پاشنه بلند هیچوقت کسلکننده و از مد افتاده نمیشوند. تمام انواع مدل کفش زنانه پاشنه بلند برای 50 سال گذشته در فرهنگ مد و استایل زنان و دختران حضور پررنگی داشتهاند و هنوز هم چون تکهای جواهر میدرخشند. آنچه اهمیت دارد این است که افرادی که برای مدت زمان طولانی این کفش ها را می پوشند حتی پس از در آوردن شان هم احساس درد و ناراحتی می کنند .

کفش های پاشنه دار را به همراه خود ببرید تا در مواقع لزوم بتوانید تعویضشان کنید . کفشهای پاشنه بلند لژدار در قمست جلویی خود لژی اضافه دارند. خانم ها و دختران جوان علاقه بسیار زیادی به کفش دارند اما شاید برای بسیاری از آن ها خرید و انتخاب کفش مورد دلخواه سخت باشد. اگر بخواهیم یک جمعبندی کلی از گفتههای بالا داشته باشیم، به این نتیجه میرسیم که هایهیلها مورد علاقه خانمهای امروزی هستند. اگر به دنبال کفش پاشنه دار زنانه شیک و راحت هستید پیشنهاد می شود این مقاله را تا انتها بخوانید. همچنین کفش هایی که بند مچی دارند، کفش های ایده آل شما نخواهند بود. مدلهایی از کفشه پاشنه بلند وجود دارد که ارتفاع آنها بیشتر از 6 اینچ است، رادیومدا توصیه میکند که این کفشها را به دلیل طول و ارتفاع شگفتانگیزی که دارند، نه برای استایل کژوال بلکه برای موقعیتهای خاص نگهدارید. کفشهایی که نوک گرد دارند، فضای بیشتری به انگشتهای پا میدهند و بنابراین، میتوانید مدت طولانیتری آنها را بهپا داشته باشید.

پا قلب دوم انسان ها است از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل کفش مورد نظر و دلخواه خود حساسیت لازم را به خرج دهید. اگر ترجیح میدهید به جای کفش چیزهای راحتتری بپوشید، این صندلهای راحتی بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. در خرید کفش پاشنه بلند دقت کنید. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید. معمولا حداقل ۱۰ سانتی متر ارتفاع دارد.این مدل پاشنه در انواع کفش مجلسی و میهمانی های زنانه از صندل تا کفش های جلوبسته به کار می رود. کفش های پاشنه دار خانم ها را زیبا و خوش اندام نشان می دهند ولی پوشیدن آن ها در مدت زمان های طولانی باعث آسیب رسیدن به پاهای شما می شود.

این پاشنه ها راه رفتن را بسیار راحت تر می کند. شما را بسیار مجلل و پر زرق و برق نشان میدهند اما انتظار نداشته باشید که بتوانید با آنها بهراحتی راه بروید. برای سرکار رفتن و مواقعی که لازم است ساعت های زیادی راه بروید از کفش پاشنه کوتاه استفاده کنید. وجود لژ گسترده در زیر کفش لژدار باعث شده است سطح تماس کفش با زمین بیشتر بوده و راه رفتن با آن راحتتر باشد. به دلیل پُر بودن فاصله بین پاشنه و میانه کفش در مدلهای لژدار، میزان راحتی و پشتیبانی از قوزک پا در راه رفتن با این کفشها بیشتر از کفشهای پاشنه بلند است. ۲۰ ثانیه روی پنجه پا بایستید، بعد خیلی آرام پاشنه را روی زمین بگذارید. اگر هنگام پرو احساس میکنید دارید روی پنجه راه میروید، به سرعت کفشها را درآورید و از آن فروشگاه دور شوید.