تفاوت کفش پاشنه بلند با کفش لژدار

کفش پاشنه بلند نماینده و سمبلی از زنانگی و زیبایی است؛ اما کفش لژدار تنها این موضوع را تداعی میکند که یک خانم تنها جهت افزایش قد آن را به پا کرده است. یک استاد پزشکی در سیستم بهداشت دانشگاه لویولا ، پیشنهاد می کند که پای خود را روی یک مقوا گذاشته و دور آن خط بکشید . قبل از پوشیدن و راه رفتن، کتانی خود مقداری کرم ابرسان را روی پای خود بمالید سپس کتونی لژدار خود را به پا کنید. اگر کفش پاشنه بلند شما جدید و کمی تنگ میباشد بهترین راه استفاده از کرمهای ابرسان است. در کنار اینکه باید از مقدار هزینهای که برای خرید کفش پاشنهدار صرف کردهاید نهایت بهرهوری را ببرید، بهتر است به خوبی درباره تفاوت کفش پاشنه بلند و کفش لژدار نیز آگاهیهای لازم را کسب کنید. بهتر است در انتخاب کفش برای بچهها به انعطافپذیری و راحتی آن دقت بسیار زیادی داشته باشید.

این مدل کفش ها را می توانید برای مهمانیها انتخاب کنید و هراز گاهی به مدت کوتاه به پا کنید.چرا که استفاده طولانی مدت از آنها مشکلات عدیدهای از جمله انحراف انگشتان پا را به وجود میآورد. خرید کفش پاشنه دار زنانه شاید برای همه خانمها دغدغه نباشد، اما یک پنجم خانمها معمولا علاقه زیادی به این نوع کفشها دارند و کفشهای پاشنه دار را به سایر انواع کفش ترجیح میدهند. بنابراین در هنگام خرید چند شماره مختلف را امتحان کنید و راحتترین سایز را بردارید.هرگز به خاطر زیبایی و یا شیک بودن سلامتی پای خود را به خطر نندازید. پای انسانها در طول زمان دچار تغییر میشود حتی ممکن است بعد از گذشت چند سال سایز شما بین یک شماره یا حتی دو شماره تغییر کند. برای کاهش فشار به روی اعصاب انگشتان پا کافی است انگشت سوم و چهارم را با یک نوار چسب بهم بچسبانید. ازاینرو والدینی که تازهوارد این مرحله از زندگی شدهاند، میتوانند باراهنماییهای مناسب و هوشمندانه اقدام به خرید ایده آل و مناسب برای کودکان خودنمایند.

خرید کفشهای بچگانه همواره محدودیتهایی را به همراه دارد. عمدتا محصولاتی که از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار هستند، قیمت بالایی را نیز در بر خواهند داشت. امروزه طراحان برجسته اقدام به طراحی و تولید صندل هایی نمودهاند که علاوه بر جذابیت ظاهری در پاهای بانوان، کیفیت و مرغوبیت بسیار زیادی را نیز در بر خواهند داشت. پا با این پاشنه زیباترین حالت خود را خواهد داشت به شرط آنکه آرام و با طمأنینه راه بروید. یکی از بهترین ترفندها برای جلوگیری از لیز خوردن پا و عرق کردن و همینطور جلوگیری از تاولهای پوستی استفاده از پودر بچه است.مقداری از آن را درون کفش خود بریزید و سپس از راحتی به وجود آمده لذت ببرید. نکتهای برای خوش استایلها: پاشنه کوتاهتر لباس شما را غیررسمی میکند درحالی که پاشنه بلند تاثیری برعکس بر ظاهر شما دارد. آن قسمت بالایی پشت پا که برهنه است، ظاهر پای شما را کشیده و لاغرتر نشان میدهد.

برندهای زیادی هستند که کفش زنانه پاشنه بلند تولید میکنند اما شاید آنهایی بهترین هستند که راحتترین و امنترین آیتمها را در کنار ظاهر شیک میسازند تا آسیب کمتری به سلامتی کمر و پاهای شما وارد شود. طراحان زبردست و خلاق با ایده گرفتن از طرحهای فوقالعاده و جذاب بازارهای خارجی و همچنین طراحیهای ناب و خیرهکنندهی بازارهای داخلی، اقدام به تولید طرحهای منحصر بفرد و لاکچری نمودهاند. این سبک مورد علاقه طراحان مد و فعالان این حوزه است. Cuban Heel (کوبایی): سبک طراحی این محصول بسیار نزدیک به کفش کلاسیک مردانه است. این کفی ها برای کتانی های لژدار طراحی شده است. حتی اگر درد زیادی را تجربه میکنید و میخواهید برای مدت کوتاهی کفش پاشنه دار خود را در بیاورید هرگز این کار را نکنید. فراموش نکنید تنها به مدت کوتاهی این کار را انجام دهید چرا که استفاده از جوراب خیس به مدت طولانی موجب ایجاد قارچ انگشتان پا و عارضههای پوستی میشود.