تفاوت بین اسکیت های شکل و اسکیت هاکی

با لذت زیادی به مسابقات جام جهانی مسکو رفتم. با اینکه ۶۴ کشور جهان عضو فدراسیون بینالمللی هاکی روی یخ (IIHF) هستند، اما در مسابقات جهانی هاکی از جمله در بازیهای المپیک زمستانی و جام جهانی هاکی روی یخ کشورهای کانادا، جمهوری چک، فنلاند، روسیه، اسلواکی، سوئد و ایالات متحده آمریکا حرفی برای گفتن دارند و غالبا درصدر جدول مسابقات جای دارند. مهمترین باشگاه جهانی حرفهای هاکی روی یخ به نام باشگاه جهانی هاکی روی یخ در سال ۱۹۱۰ بنا گردید. طی سالهای ۱۹۰۴ تا ۱۹۰۵، باشگاه حرفهای هاکی در شهر هوگتاون واقع در ایالت میشیگان بنیاد شد. بازیکنان ذخیره هم که شمار آنها تا ۱۲ بازیکن میرسد، بیرون از زمین مینشینند و هر وقت لازم شد آنها میتوانند وارد بازی شوند.

انجمن هاکی بازان غیرحرفهای کانادا با ۱۰۰۰ عضو بنیاد نهاده شد. در بازیهای غیرحرفهای و بازیهای کودکان زمان هر دوره بازی، گاهی کوتاهتر خواهد بود. بنابراین جای به وجود آمدن هاکی روی یخ غیرحرفهای کانادا میباشد. هاکی یک بازی گروهی است که در آن دو تیم 6 نفره که یک نفرشان دروازهبان میباشد در مقابل یکدیگر قرار میگیرند. بازیکنان دو تیم در حالیکه در میدانی یخ بسته، به سرعت از این سو به آن سو حرکت میکنند تا پاک را با چوبدستی هاکی خود به سوی دروازه تیم مقابل برانند و با یاری یکدیگر و پاس دادنهای تند بتوانند آن را وارد دروازه تیم مقابل کنند.

برگزیدگان تیم های مختلف هاکی در اتحادیه منظم مسابقات ملی با هدف قهرمانی ملی با یکدیگر رقابت می کنند و با شرکت در این تورنومنت به مرحله ای بالاتر صعود می کنند در این تورنومنت سفر کردن یک اجبار است که در طی آن تعطیلات آخر هفته در هتل های خارج از شهر سپری می شود. این شرکت اکنون یکی از باسابقهترین شرکتها در زمینه تولید اسکیتهای مقدماتی محسوب میشود. فضای اطراف این پیست از طریق دیوارک ها پوشیده شده است. اصل هاکی روی یخ از کانادا است و به گمان بسیار دانشجویان دانشگاه میگل کانادا آن را به صورت امروز درآوردند. هاکی یکی از چهار بازی اصلی در آمریکای شمالی است که لیگ فوق حرفـهای آن کـه به لیگ برتر مشهـور است و بـا نـام لیگ ملی هاکی (NHL) و بـرای زنـان بـا نـام لیگ ملی هاکی زنان (NWHL) دارای محبوبیت و طرفداران زیادی است. در ضمن برای فردی که می خواهد این ورزش را شروع کند تسلط بر حرکات اصلی و اولیه اسکیت الزامی است.

در ضمن برای فردی که میخواهد این ورزش را شروع کند تسلط بر حرکات اصلی و اولیه اسکیت الزامی است. آنها همچنین حمله 181 را سبک تشخیص داده اند ، بنابراین لازم نیست نیروی بیشتری برای اسکیت بازی کنید. پس به این منظور باید مهارتهای لازم را کسب نمائید. این رشته ورزشی بسیار مفرح اما پر خطر است، پس داشتن تجهیزات ایمنی ویژه آن امری است ضروری، قدم اول برای شروع اسکیت هاکی تهیه تجهیزات آن و قدم دوم کسب مهارت های تخصصی مربوط به این رشته است. تهیه اسکیت هاکی هر ساله برای برخی والدین آسان نیست ، بنابراین آنها اسکیت هاکی را با یک اندازه بالاتر خریداری می کنند. افرادی از اتحادیه فوتبال روسیه و فدراسیون هاکی روی یخ در تهیه بلیط کمک کردند. بازی هاکی روی یخ ورزشی بسیار فیزیکی است که در آن سه عامل سرعت، تکنیک و قدرت فیزیکی نقشی اساسی دارد. هر مارک اسکیت هاکی برای کمک به دستیابی به تناسب مناسب یک گپ متناسب دارد.