تزیین کفش مجلسی با 12 ایده جالب و ساده!!

آنها علاقه خاصی به کفشهای نوک تیز دارند. قبل از اینکه بخواهیم در مورد کفش چرم مجلسی صحبت کنیم، باید بگوییم که به دلایل مختلفی که در ادامه در مورد آن خواهیم گفت، هر کفشی شیک و مجلسی نیست ! بیشتر کفش های مجلسی زنانه جدید، قبل از اینکه آنها را بپوشید نیاز دارند تا کمی جا باز کنند؛ بنابراین آنها را برای مدت کوتاهی بپوشید تا به آرامی کشیده و شل شوند و پاها احساس راحتی پیدا کنند. خانمها چه از زمانی که دختر بچه هستند و دنبال صندل بچه گانه میگردند، چه زمانی که بزرگتر شدهاند و دنبال خرید دمپایی روفرشی هستند و چه زمانی که زن بالغی هستند که به دنبال کفشی پاشنه بلند برای شیک پوشی در مهمانیها میگردند، همیشه و همیشه دوست دارند که شیک باشند و متفاوت با بقیه به نظر برسند. این کفشها تاثیر زیادی روی استایل خانمها دارند و زیباییشان را بیشتر میکنند؛ اما متاسفانه اغلب اوقات اسباب کمر درد و پا درد آنها را هم فراهم میکند.

چون کنترل این کفشها سختتر از کفشهای تخت است، کفی آنها باید منعطفتر باشد. بنابراین اگر لباس مجلسی شما تیره است، میتوانید به سراغ کفشهای روشن و برعکس بروید. کفش های زنانه و دخترانه در انواع طرح ها و مدل های مختلف در بازار موجود هستند و شما می توانید با توجه به نیاز خود انواع کفش های اسپرت و کفش مجلسی و کفش پاشنه دار و … به عبارتی با خرید کفش چرم زنانه (leather shoes) زیبایی و سلامت را به خود هدیه می دهید. بعد از کفش نوبت به انتخاب کیف مناسب میرسد که شاید بیشتر از کفش به چشم آید. کفش هایی که پاشنه کمی دارند در انواع طرح های کفش مجلسی دخترانه نیز موجود هستند و شما می توانید این مدل کفش ها را در مجالس مختلف با لباس مجلسی های زیبا بپوشید اگر تمایل دارید در مجالس و مهمانی های شیک پوش تر به نظر برسید بهتر است کیف و کفش مجلسی تان را باهم ست کنید.

اصولا کفش مجلسی را میتوان برای تمام فصول سال خریداری و استفاده کرد؛ با این حال اگر فکر میکنید که پوشیدن کفشهای مجلسی رو بسته برای فصل گرم سال میتواند مشکلاتی از قبیل تعریق و بو گرفتن را برای پای شما به همراه داشته باشد، پیشنهاد میکنیم نسبت به خرید صندلهای مجلسی زنانه اقدام کنید. این نوع کفی کفش زمانی مخصوص طبقات پایین ارتش بود و نباید آنها را با کتوشلوار رسمی میپوشید. 2. خرید کفش باید در بعداز ظهر انجام شود زیرا در صبح سایز پا نیم سایز کوچک تر است و علت ان این است که در بعد از ظهر ها پا متورم تر میشود. کفش راحتی یا روتختی، به دو سبک مردانه و زنانه ارائه میشود. سعی کنید برای حفظ زیبایی خود و کفشهایتان به سایز آن نیز اهمیت دهید. ۳- حتما کفشی را که خریدهاید عصر هم به پا کنید تا مطمئن شوید که در ساعاتی که پاهای شما کمی باد دارد نیز به خوبی اندازه است و شما را اذیت نمیکند.

کفش های پاشنه دار خانم ها را زیبا و خوش اندام نشان می دهند ولی پوشیدن آن ها در مدت زمان های طولانی باعث آسیب رسیدن به پاهای شما می شود. با این همه تنوع و مدل های زیبا کفش مجلسی انتخاب برای مخصوصا خانم ها کمی دشوار شده است. اغلب خانم ها به پوشیدن کفش های پاشنه دار علاقه مند هستند که در این صورت بهتر است از مدل کفش پاشنه کوتاه و یا پاشنه های استاندارد استفاده کنند. این نوع کفش را معمولاً با چرم گوساله میسازند و میتوان آن را با کتوشلوار پوشید. مواردی که زیاد تنگ یا زیاد گشاد هستند با هر شیوه و راهکار برای تنگ کردن یا گشاد کردن بازهم برای انتخاب مناسب نیستند. برند کفش جزو مواردی است که برای بسیاری از بانوان خوش استایل مطرح و حائز اهمیت است. خیلی از خانمهایی که قدشان کوتاه است سعی میکنند صرفا با استفاده از کفش پاشنه بلند، قدشان را بلندتر از آنچه هست نشان دهند؛ به همین دلیل هم سراغ مدلهای High Heels یا خیلی پاشنه بلند میروند.