تزیین کفش مجلسی با 12 ایده جالب و ساده!!

اگر میخواهید لباسی مناسب برای یک جشن انتخاب کنید، یک لباس مجلسی پر زرق و برق میتواند ظاهر شما را از حالت فریبنده، به حالت بد سلیقه تبدیل کند. این کار برای چکمه های بلند حتما نیاز است تا ساق آن صاف بماند و حالت خمیده نگیرد. کفش شما باید حتما متناسب با سایز پای تان باشد و نباید گشاد یا تنگ باشد. این نوع کفش ها در انواع طرح های زیبای فانتزی در بازار موجود هستند. اگر مدل کفش مجلسی پاشنه بلند خود را شسته اید را کنار بخاری یا شوفاژ خشک نکنید و اجازه دهید تا در هوای آزاد خشک شود. در بیشتر کفشهای پاشنه بلند، پاشنه کفش را به صورت باریک و بلند میسازند که خود انواع مختلفی دارد. اما باید توجه داشته باشید که کفش مجلسی انواع مختلفی دارد و برای مراسم مختلف و مهمانیها نیز متفاوت خواهد بود.

شاید شما هم یکی از کسانی باشید که عکس این گروه را به در و دیوار خانهتان داشته باشید اما ندانید اسم و رسمشان از کجا آمده است. تعریف شما از کفشهای مجلسی، قطعا کفشهایی با پاشنههای دوست داشتنی و بلند است که میتوانید با پوشیدن آنها به شهر جلوه زیبایی ببخشید. بسیاری از خانم ها در راه رفتن با کفش مجلسی پاشنه بلند مشکل دارند. پس آرام و با آرامش راه بروید. این برند، کفیهای لاستیکی با حفاظت و دوام بیشتری تولید میکند: طرحهای Studded، Ridgeway و Medway گزینههای محبوبی هستند و مارکهای سنتی مانند Church’s، Cheaney و Crockett & Jones را نیز میتوان در کفشفروشیها مشاهده کرد. توجه به جنس، نوع کفی و دوخت کفش نیز از عواملی هستند که باید به آن توجه کرد (در قیمت کفش مجلسی ۲۰۲۱ نیز موثر می باشد)؛ زیرا کفش های نامناسب می توانند به کمر آسیب جدی وارد کنند. جنس کفی در کفشهای پاشنه بلند بسیار مهم است.

نکته مهم دیگری که در انتخاب صحیح کفش پاشنه بلند باید به آن دقت کنید وضعیت آب و هوا در روز حضور در مجلس است. کفش های مردانه در انواع طرح ها و رنگ ها در بازار موجود است. در عوض با کیفهای کوچکی که شکل غیر گرد دارند اندامتان کشیدهتر جلوه میکند. قبل از رفتن به مراسم چند ساعت را با کفش خود راه بروید تا پای شما به آن عادت کند. یک کفش خوب و مناسب که دارای دوخت و جنس با کیفیت است را با واکس زدن مرتب می توانید عمر آن را چند برابر کنید. قبل از اینکه کمد خود را پر کنیم از انواع کفشهای رنگارنگ باید دقت کنیم برای کاربردهای مختلف چه کفشی مناسب است؟

شما می توانید یکی از انواع آن را با شیک ترین کت و شلوارها ست کنید. وحتی می توانید با در نظر گرفتن مشخصات و جنس انها بهترین کفش را انتخاب کرده و خریداری نمایید. اگر در هنگام بازی کردن آن ها را زیر نظر بگیرید متوجه می شوید که کفش های مجلسی پاشنه دار را پوشیده اند. هر خانمی معمولا در کمد لباسهای خود، یک یا دو مدل از این کفشهای پاشنه دار دارد تا در مراسم و مهمانیهای مجلسی، شیک و زیبا به نظر برسد. انتخاب کفش کلاسیک، انتخابی است که هر خانمی برای رفتن به یک مهمانی مجلل به سراغ آنها میرود. و اما این مدل کفش ها که تقریبا می توان گفت راحت ترین مدل کفش های مجلسی هستند که هر خانمی حتی کسانی که بار اول است که کفش پاشنه بلند می پوشند هم می توانند به راحتی با آن راه بروند و اصلا خسته نشوند.