تجهیزات ایمنی و دنده ی ضروری یخی هاکی

از آنجا که آنها به عنوان یک قطعه مناسب می باشند، بازیکنان هاکی می تواند دست و پا خود را آزادانه در حالی که از چوب هاکی استفاده می کند، حرکات کامل داشته باشد. در این قسمت روند شکل گیری اسکیت هاکی را در آمریکا ی شمالی به عنوان یکی از پر طرفدارترین مناطق جهان مورد بررسی قرار می دهیم . انجام اولین مسابقه هاکی در ایران در آن سالها از اهمیت ویژه ای برخوردار بود و خبر آن در روزنامه های ورزشی و خبری آن زمان به چاپ رسید . اولین تیم ملی هاکی از میان تیمهای مختلفی که در تهران و استانهای کشور بود به مدت یک هفته در سال ۱۳۵۲ تشکیل گردید.

دروازه بان هاکی به نظر می رسد کت و شلوار زره انعطاف پذیر بر روی یخ پوشید – آنها بسیار محافظت شده اند که می توانند به یک ضربه شلاق تا 100 مایل در ساعت مقاومت کنند. بیشتر داوران این اسکیت هاکی را از Jackson Ultimate هنگام اسکیت روی یخ بسیار راحت می دانستند. کفش هایی با چسب محکم بازیکن را قادر می سازد تا راحت بدود و مانور دهد. همیشه کلاه ایمنی خود را با یک محافظ صورت یا ماسک پوشانید. هنگام خرید اسکیت هاکی CCM ، باید یک یا یک و نیم اندازه از اندازه کفش خود پایین بیایید.

با استفاده از اینها می توانید ساعت ها براحتی روی یخ اسکیت بازی کنید. بازیکنان دو تیم در حالیکه در میدانی یخ بسته، به سرعت از این سو به آن سو حرکت می کنند تا پوک را با چوبدستی هاکی خود به سوی دروازه تیم مقابل برانند، و با یاری یکدیگر و پاس دادن های تند بتوانند آن را وارد دروازه تیم مقابل کنند. به دنبال یک جفت کفش هاکی هستید که به شما در بازی در زمین های مختلف کمک کند؟ کمپانی فیلا در ابتدا به تولید لباس، کفش و لوازم تنیس میپرداخت. کمپانی لبدا در رشتههای هاکی، فیتنس، اگرسیو، سرعت به تولید اسکیت پرداخته است. آنها در تمام اندازه موجود هستند. داوران بزرگسال هستند و آنها این جفت اسکیت هاکی را برای حمایت از بچه های خود در حین اسکیت پیدا کرده اند. به عبارت دیگر، در حالی که در اسکیت های خود، با قلم در انتهای تیغه خود، لب به لب چوب باید زیر چانه خود 3 اینچ باشد.

دستکش هاکی باید برای دست ها و مچ دست ها در معرض خطر گرفتن دست و پا گیر بازیکن در روی چوب هاکی حفاظت کامل قرار دهد. مهم است که اسکیت ها را حفظ کرده و آنها را برای بهترین عملکرد و کنترل و کاهش آسیب زانو و مچ پا تیز کنید. در امریکای شمالی مهم ترین رقابت های حرفه ای لیگ ملی هاکی برگزار میشود. کلاه ایمنی هاکی با محافظ صورت، محافظ دهان، لگن، شانه و زانو، محافظ قفسه سینه، دستکش، و همچنین اسکیت هاکی و چوب های مناسب، تجهیزات ضروری برای هر دو بازیکن سرگرمی و حرفه ای هاکی هستند . در سال ۱۹۱۰ مهمترین باشگاه جهانی حرفه ای هاکی روی یخ تأسیس شد و نام باشگاه جهانی هاکی روی یخ را برای آن انتخاب کردند. هنگامی که به اسکی روی هاکی می آید، ممکن است عاقلانه سرمایه گذاری در مارک های شناخته شده را بپردازد، اما بازیکنان هاکی جوانان رشد می کنند و بچه ها اغلب می توانند اسکیت های مورد استفاده را با مقدار زیادی یخ در اسباب بازی ها پیدا کنند.