بیش از 30 مدل از جدیدترین مدل کیف و کفش مجلسی شیک 2022

در ادامه این مطلب به بررسی نکاتی می پردازیم که در انتخاب مانتو مجلسی دخترانه برای عروسی به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. 4) مانتوها مدل های بسیارزیادی دارند که باید براساس فرم بدن خود یکی از این مدل ها را انتخاب کنید . برای این کار لازم است در ابتدا فرم بدن خود را بشناسید و اگر اضافه وزن دارید توجه کنید که این اضافه وزن در کدام یک از بخش های بدن شما جمع شده است . مانتو مجلسی دخترانه برای عروسی در مدل های ساده و کارشده دوخته می شود ، درست است که مانتوهای ساده مجلسی زیبایی بسیارزیادی دارند اما اگر می خواهید ظاهر جذابی داشته باشید بهتر است مانتو مجلسی کارشده را خریداری کنید . 1) بهتر است برای خرید مانتو مجلسی دخترانه برای عروسی به سراغ مانتوهایی بروید که روی آن ها کارشده است و یا به عبارتی زرق وبرق دارند.

مسلما برای انتخاب مانتو مجلسی دخترانه باید دقت بسیار زیادی داشته باشید زیرا مجلس عروسی بسیار رسمی است و باید بسته به موقعیت رسمی که در آن قرار می گیرید ، بهترین مانتو را انتخاب کنید. در عوض برای مجالسی که کمی رسمی تر هستند مانند مجالس و عقد و عروسی از کفش های پاشنه بلند مجلسی استفاده می نمایند. کفش های پاشنه استاندارد طرح ها و رنگ های زیبایی دارند و شما می توانید این مدل کفش ها را در مکان ها و مجالس مختلف بپوشید؛ در ادامه تصاویری از جدیدترین مدل های کفش پاشنه استاندارد زنانه و دخترانه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

این نکته در انتخاب مانتو مجلسی دخترانه برای عروسی نیز صدق می کند ، پس بهتر است در هنگام انتخاب و خرید مدل مانتو جدید حتما به آن دقت کنید. اگر به دنبال یک کفش ساده و با کیفیت هستید می توانید این کفش را برای ادارات و موقعیت های رسمی استفاده کنید. اما اگر پاشنه آن کوتاه باشد، دیگر این مشکلات را هم ندارد. نکته مهمی که باید موردتوجه قرارگیرد این است که مانتوهای کوتاه زمانی که روی صندلی می نشینید و بلند می شوید ، خیلی مناسب به نظر نخواهند رسید به همین دلیل بهتر است مانتوهای بلندتری را خریداری کنید تا برای نشستن و بلندشدن مشکلی نداشته باشید. پاشنه استاندارد پاشنهای است که اختلاف پنجه و پاشنه پا را به طرز فاحشی بیشتر نکند و روی کمر و زانوها فشار وارد نکند. البته روی این پارچه ها مرواریددوزی و یا سنگ دوزی نیز انجام می شود که زیبایی مانتو را دو چندان می کند.

چرم صاف (Smooth leathers) درواقع هر چرمی است که فاقد برجستگی یا دانه قابلتوجه در جنس خود باشد و میتواند با سهولت براق شود. در انتخاب مانتو مجلسی دخترانه بهتر است رنگ مانتو با رنگ پوست تان همخوانی داشته باشد ، به همین دلیل باید در هنگام انتخاب مانتو مجلسی به رنگ پوست تان نیز توجه کنید. بیش تر خانم های جوان علاقه بسیار زیادی به پوشیدن مانتوهای کوتاه دارند و در هنگام انتخاب مانتو مجلسی دخترانه برای عروسی بیش تر مانتوهای کوتاه را انتخاب می کنند . همانطور که کفش ها از پاها مراقبت می کنند؛ ما هم باید کفش ها مناسبی را انتخاب کنیم تا از پاها ما مراقبت کنند. قبل از این که به دنبال انتخاب مدل مانتو باشید ، ابتدا باید معین کنید این مانتو را می خواهید در چه مکانی و برای چه مناسبتی بپوشید .