به پاشنه لوئیس یا بومی نیز معروف است

پاشنه کفش یکی از مهمترین فاکتور های خرید شما عزیزان است.شما باید قبل از خرید کفش پاشنه بلند،پاشنه کفش را بررسی کنید.پاشنه ها امروزه بیشتر از جنس پلی استر میباشند.پاشنه را طوری انتخاب کنید که بعد از یک پیاده روی معمولی ،کمر و زانوی شما آسیب نبیند.از این رو شما عزیزان باید کفشی را انتخاب کنید که پاشنه معمولی داشته باشد.پاشنه های بلند تر از حد معمول بسیار فانتزی هستند و انتظارات شما را براورده نخواهند کرد. به همین دلیل افراد مبتلا به دیابت نوع 2 باید احتیاط بیشتری در پوشیدن این نوع کفش ها به خرج دهند . کفش های بدون پاشنه دارای طرح های مجلسی نیز هستند و شما می توانید از این مدل کفش ها در مجالس مختلف استفاده کنید. در این مطلب انواع مدل کفش با پاشنه کم در طرح های زیبا و شیک را مشاهده کردید که امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل ها بتوانید کفش مناسبی را برای خود انتخاب نمایید.

کفشهای زنانه و دخترانه با پاشنه های کم از مناسب ترین کفشها می باشد زیرا به دلیل کم بودن پاشنه، خانم ها و دختر خانم های جوان در طول راه رفتن و نوشتن کمتر دچار آسیب خواهند شد و احساس آراامش بیشتری با این مدل کفشها خواهند داشت. چه مدل کفشی مناسب پای شماست؟ از کفش های پاشنه بلند نوک تیز استفاده نکنید و حتی الامکان کفشی با پنچه تنگ نخرید . فشار پنچه کفش موجب می شود که پوست این قسمت تحت فشار قرار گرفته و برجسته شود و چون در زیر پوست استخوان برجسته مفصل قرار دارد ، این فشار شدت پیدا کرده و باعث آزردگی و درد می شود . به دلیل پهن بودن این پاشنه، وزن بدن به خوبی و درست بر روی پا تقسیم میگردد، در نتیجه فشار از روی پنجه کم خواهد شد. کفش پاشنه بلند اکلیلی، کفش پاشنه بلند بند دار، کفش پاشنه بلند اداری، کفش پاشنه بلند پهن اداری، کفش پاشنه بلند پهن مجلسی، کفش پاشنه بلند جدید، کفش پاشنه بلند جلو بسته، کفش پاشنه بلند جلوگرد، کفش پاشنه بلند جلوباز، کفش پاشنه بلند چرم، کفش پاشنه بلند چرم مشکی، کفش پاشنه بلند حصیری، کفش پاشنه بلند رسمی، کفش پاشنه بلند راحت، کفش پاشنه بلند رنگی، کفش پاشنه بلند زنانه شیک، کفش پاشنه بلند ژله ای، کفش پاشنه بلند سایز بزرگ، کفش پاشنه بلند شیک، کفش پاشنه بلند ضخیم، کفش پاشنه بلند طبی، کفش پاشنه بلند ظریف، کفش پاشنه بلند عروس، کفش پاشنه بلند فانتزی، کفش پاشنه بلند ورنی و کفش پاشنه بلند هولوگرامی از پرفروش ترین مدل های کفش پاشنه بلند دخترانه و کفش پاشنه بلند زنانه است.

با پوشیدن پاشنه خیلی بلند اعتماد به نفس خانم ها بالا رفته و باور نمی کنید که این نوع پاشنه مخصوصا در کفش هایی که نوک پهن تر دارند جلوه زیباتری به لباس هم خواهند داد. آنچه اهمیت دارد این است که افرادی که برای مدت زمان طولانی این کفش ها را می پوشند حتی پس از در آوردن شان هم احساس درد و ناراحتی می کنند . از آن جایی که پوشیدن کفش های پاشنه بلند به پاشنه پا فشار زیادی وارد می کنند ، استفاده ی طولانی مدت از این نوع کفش ها سبب بروز خار پاشنه می شود . علی رغم دانستن موارد فوق ، این مطلب به خوبی قابل درک است که بسیاری از خانم ها به کفش های پاشنه بلند علاقمند بوده و با پوشیدن شان احساس اعتماد به نفس می کنند . این پاشنه ها راه رفتن را بسیار راحت تر می کند. Cuban Heel (کوبایی): سبک طراحی این محصول بسیار نزدیک به کفش کلاسیک مردانه است.

آیا تاکنون به این مطلب فکر کرده اید که ممکن است استفاده از کفش پاشنه بلند برای پای شما زیان بار باشد ؟ کفی منعطف کمک میکند که شما بر روی سطوح ناصاف ناراحت نباشید و تعادل خود را از دست ندهید. بیشتر خانمها ترجیح میدهند کفشهای با پاشنهی ۱۰ سانتیمتری و بلندتر از آن، یک پلتفرم حداقل دو سانتیمتری نیز داشته باشند؛ منظور از پلتفرم، کفی زیر پنجهی کفش است. به دلیل پُر بودن فاصله بین پاشنه و میانه کفش در مدلهای لژدار، میزان راحتی و پشتیبانی از قوزک پا در راه رفتن با این کفشها بیشتر از کفشهای پاشنه بلند است. در کنار سلامتی محصولی را مدنظر داشته باشید که، زیبایی، راحتی و مدرن بودن را داشته باشد و مناسب برای محیط مورد نظر شما باشد. کفش جلو باز، کفشهایی پاشنه بلند با فضایی در قسمت جلو برای بیرون بودن انگشتهای پا هستند.