به پاشنه لوئیس یا بومی نیز معروف است

پوشیدن مانتو و شلوار هم رنگ با ایجاد یک خط بصری عمودی موجب خطای دید می شود و ظاهر بلندتری را به اندام می بخشد. بلوزهای تک رنگ بخرید، آستین سه ربع یا بلند با یقه گرد یا یقه هفت که هیچ زرق و برق خاصی ندارن. یک پوشش مونوکروم یا تک رنگ، یک راه هوشمندانه برای کشیده نشان دادن بدن است. اگر درد مداومی در زیر پنجه پایتان دارید و احساس میکنید روی مرمر راه میروید ممکن است نوروم مورتون داشته باشید. روش معمول و منطقی برای این که راه رفتن شما درست و بدون عیب به نظر برسد این است که پاهای خود را یکباره روی زمین بگذارید که این کار موقع پوشیدن کفش پاشنه بلند ممکن نیست. پس تا جای ممکن سراغ مدلهای خانومانه برید.

سراغ لباس هایی که راه راه افقی دارند نروید. واسه همین بهتره سراغ کفش هایی برید که پاشنه هاشون یکم پهن تره و فشار کمتری رو به کمترون وارد میکنه. او شغلهای متفاوتی را تجربه کرده از کفش فروشی در پاساژ و کار در کافیشاپ تا منشیگری اما سال ۱۳۹۶ به دعوت داییاش، علی عسگری، در فیلم «ناپدید شدن» جلوی دوربین رفت و از همان موقع استعدادش را نشان داد و با همین فیلم جایزه بازیگری از یک جشنواره ایتالیایی را گرفت. اما راه رفتن با این کفشها کار سادهای نیست و اگر نتوانید با آنها راه بروید کار فتح دنیا هم ناموفق خواهد بود! از این نوع کفش پاشنه بلند می توان در مهمانی های نیمه رسمی، دوستانه و حتی محل کار نیز استفاده کرد. کفش های پاشنه بلند انواع مختلفی دارند که در هنگام خرید باید نکاتی را بدانید که در این مقاله آنها را ذکر کردیم. پاها فرمهای مختلفی دارند و به همین علت تولیدکنندگان کفش نیز قالبهای مختلفی را برای پوشش دادن نیازهای افراد تولید کردهاند.

از این نظر میتوان گفت در انتخاب متریال تولید کفشها، نوع ست کردن آنها نیز تاثیرات چشمگیری خواهد داشت. طراحان متخصص در این زمینه اقدام به تولید انواع ارتفاع پاشنههای کفشها برای خرید ایدهآل و مورد توجه بانوان، نمودهاند. در انتخاب مانتو خانم ها باید به نوع یقه نیز توجه کنند زیرا یقه نقطه ی کانونی در قسمت بالا تنه است و انتخاب درست آن می تواند بالا تنه ی را باریک، بلند و کشیده تر نشان بدهد. اگر دوست دارید کشیده به نظر برسید، مانتو های راه راه عمودی را فراموش نکنید، این مانتوها نقش پر رنگی در اضافه شدن به سانتی مترهای قد بازی می کنند. اگر کفشهای موردعلاقه شما از استاندارد لازم برخوردار نیستند، سعی کنید کفی های ارتوپدی یا پد اضافه کنید.

اگر می خواهید استایل لایه دار ایجاد کنید، زیر کت، مانتو یا کاپشن خود کمترین تعداد لباس را بپوشید. یک جاکفشی پر از انواع کفش های زنانه به شما این فرصت را میدهد تا استایل های مختلفی را برای خود رقم بزنید. مدل های متنوع و زیبای انواع کفش مجلسی پاشنه بلند از جمله محبوب ترین کفش ها برای دختران و زنانه شیک پوش و باسلیقه می باشند که زیبایی و جذابیت بیشتری به تیپ و استایل آنها می بخشد. از مشخصات این مدل کفش، پارچهی کرباس یا کتان و کف انعطاف پذیر است که با نوعی چوب خاص ساخته شده است. اگر پای شما کوتاه است کفش با بند T شکل نخرید، چون پاهای شما را کوتاه تر و عرض آن را بیشتر نشان میدهد. کفش پامپ از جمله کفش های کلاسیک است که هر دختری حداقل یک جفت از آن را دارد. خانم هایی که می خواهند قد بلندتر به نظر برسند، باید به جز قد مانتو به سایز آن نیز توجه کنند و از پوشیدن مانتوهای گشاد اجتناب کنند زیرا مانتوهای گشاد آنها را از لحاظ عرضی بزرگ نشان می دهند.