به پاشنه لوئیس یا بومی نیز معروف است

شایعترین محل آن عصبی است که بین انگشتان سوم و چهارم پا است و علت به وجود آورنده آن معمولاً تحریک، فشار و ضربه به عصب است. هنگام استفاده از کفش های مسطح، وزن خود را به طور مساوی بین پای و پاشنه خود تقسیم می کنید، و فشار کمی روی قوزک پای شما وارد می شود. به طرز شگفت آوری، این امر باعث از بین رفتن قدرت ضربه گیری قسمت پنجه پا شما می شود. کفش های پاشنه بلند باعث ایجاد زخم و آسیب به انگشتان پای شما می شوند و باعث رشد نامناسب ناخن های پا می شوند. ناخن های بدشکل زمانی بوجود می آیند که اطراف ناخن ها شروع به رشد به سمت گوشت انگشت پا می کنند و ممکن است درد زیادی را در فرد ایجاد کنند. زمانی که احساس می کنید کاملا به راه رفتن با کفش پاشنه بلند مسلط شده اید، می توانید بدون استرس، هر جا که بخواهید کفش پاشنه بلند بپوشید و به خوبی با آن ها راه بروید.

اگر هنگام پرو احساس میکنید دارید روی پنجه راه میروید، به سرعت کفشها را درآورید و از آن فروشگاه دور شوید. با ما همراه شوید و این تصاویر را مشاهده کنید. اگر تا این جا همراه ما بودهاید احتمالا به جواب سوال چگونه کفش پاشنه بلند انتخاب کنیم رسیدهاید. چگونه کفش پاشنه بلند انتخاب کنیم؟ لازم نیست فقط با لباس های مجلسی خود ،کفش پاشنه بلند بپوشید؛میتوانید با لباس هایی از جمله جین،فانتزی و … کفش های پاشنه بلند یا مجلسی دارای شکل و طراحی خاصی هستند که زیبا به نظر می رسند. در ادامه این مطلب مد از مجله شبونه ما برای شما جدید ترین مدل کفش صندل مجلسی پاشنه دار 1400 را فراهم اورده ایم. کاملا پیچیده است کفش صندل صندل پاشنه باریک کمی ناپایدار و ناراحت کننده هستند، بنابراین اگر در پوشیدن کفش صندل پاشنه دار حرفه ای نیستید، بهتر است از پوشیدن آن صرف نظر کنید.

این موضوع در زمستان مشکل بزرگی برای فرد نیست، اما با شروع تابستان، شما ممکن است از پوشیدن صندل های خود و نمایش پاهای ترک خورده و پینه بسته خود به دیگران خجالت بکشید. مچ پای شما نیز برخی از این فشار ها را جذب می کند، بنابراین در صورتی که یک روز طولانی از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید، مفاصل شما احساس سوزش و درد خواهند داشت. نتیجه ی آن تضعیف رباط ها و در صورت افزایش و استمرار فشار ، پاره شدن رباط مچ پا می باشد . این موضوع ممکن است یکی از نگران کننده ترین عوارض جانبی پوشیدن کفش پاشنه بلند باشد که در طول یک دوره طولانی از کفش پاشنه بلند استفاده می کنند و تاندون آشیل پا در آن ها کوتاه تر می شود. این بدان معنی است که وقتی پا برهنه راه می رویم یا کفش هایی می پوشیم که باعث می شود پاشنه پا به زمین برسد، می تواند درد و کشیدگی زیادی در این عضلات و تاندون ها ایجاد شود.

گرفتگی عضلات و دردی که از طریق باسن و پایین پاها منتشر میشود. توصیه بعدی برای استفاده از کفش های پاشنه بلند مربوط به کفش های لیز است. این رنگها علاوه بر این که هیچ وقت تکراری و از مد افتاده نمیشوند، با بسیاری از لباسها نیز به خوبی ست میشوند و به راحتی میتوانید با یک بار خرید کردن، خود را در برابر مهمانیهای متعدد و استایلهای تکراری بیمه کنید. چه زمانی از روز برای خرید کفش پاشنه بلند مناسب است؟ کفش های بلند جز مواردی است که خانم ها علاقه مندی زیادی به آن نشان می دهند .