بهترین برندهای کفش اسکیت کدامند؟

اگر اندازه شما در Bauer 9 باشد ، هنگام تغییر نام تجاری ، اندازه بوت شما متفاوت خواهد بود. اسکیت هاکی با دامنه قیمت متفاوت را پیدا خواهید کرد. این شرکت جزو شرکتهای تازه تأسیس است ولی در زمان کوتاهی توانست جایگاه خود را در بین دیگر اسکیتهای مطرح دنیا پیدا کند. هنگام پیدا کردن اسکیت هاکی مناسب ، قانون اساسی این است که 1.5 اندازه از اندازه کفش مردانه پایین بیایید. یکی دیگر از خصوصیات اسکیت هاکی این است که تیغه ها اغلب غیر قابل تعویض هستند زیرا آنها لحیم شده و مستقیماً به پایه کفش باند هاکی وصل می شوند.

برخی از مارک ها اسکیت هاکی را برای افراد پا باز طراحی می کنند و برخی دیگر برای کف باریک و برخی دیگر اسکیت هاکی را برای حداکثر افراد طراحی می کنند. شلوار مناسب می تواند مانع برداشتن لبه های خود از محل و قرار گرفتن در معرض آسیب شود. دستکش هاکی باید برای دست ها و مچ دست ها در معرض خطر گرفتن دست و پا گیر بازیکن در روی چوب هاکی حفاظت کامل قرار دهد. مناسب باید نزدیک و نه زیاد باشد و شما باید در حال حرکت در پاها باشید. بوت مورد نظر خود را انتخاب کرده و به قیمت آن نگاه کنید تا تعیین کنید آیا توانایی پرداخت آن را دارید یا نه. اگر در اسکیت هاکی تازه وارد هستید ، انتخاب اندازه مناسب اسکیت می تواند یک وظیفه باشد. حتماً باید کفشهای مناسبی را از همان ابتدا تهیه کنید به این علت که برخلاف نظر بعضی از افراد که چوب در این ورزش، اولویت مهمی دارد؛ انتخاب کفش مهم تر است چون شما در هر صورت بر روی کفش هایتان هستید درحالیکه چوب صرفا زمانی کاربرد دارد که توپ در اختیارتان باشد.

هر باند اسکیت هاکی انواع مختلف بسته سه ماهه را دارد زیرا تولید کنندگان از مواد مختلفی برای بسته سه ماهه استفاده می کنند. پیشرفت چشمگیر ورزش نوپای اسکیت هاکی در مدت زمان کوتاه غیرقابل باور است ،این پیشرفت مدیون فاکتورهای مختلفی است ،از جمله: امکانات زیاد تبلیغاتی در این رشته خاص ،کشش اقتصادی این رشته و همچنین ارتباط تنگاتنگ آن با ورزش پرطرفدار هاکی روی یخ است . اسکیت های هاکی کاملاً مناسب شما هستند که روی پاهای شما محکم هستند و بدون آسیب رساندن به پاها. نوارهای پارچه ای اطمینان می دهند که مچ پای شما به خوبی پشتیبانی می شود ، در حالی که کلاهک انگشتان TPU از پاها در برابر ضربه های توپ محافظت می کند. از نمونههای خوب این اسکیتها میتوان به اسکیتهای کودکان Phaser و Dynamo JR اشاره کرد. یکی از باشگاههایی که در این مسابقات شرکت می کرد Triple Crown نام داشت .

بسته سه ماهه قسمت مهمی از اسکیت هاکی است. نحوه ی بازی کردن سه بازیکن مهاجم به صورت یک بازیکن مرکزی و دو وینگر چپ و راست در کنار هم می باشد. راه ایده آل برای تهیه اسکیت هاکی با کیفیت بالا صبر کردن تا زمان فروش است. با این حال ، یک باند معمولاً از نظر کیفیت محافظت سازشی ندارد. علاوه بر تأمین راحتی ، اسکیت هاکی باید از سیستم بالشتک مناسبی در قسمت انگشتان پا برخوردار باشد تا انگشت پا را از جیب محافظت کند. شما می توانید کیفیت محافظت را بر اساس ماده ای که برای تولید بوت هاکی استفاده می شود ، تعیین کنید. کلاه ایمنی هاکی با محافظ صورت، محافظ دهان، لگن، شانه و زانو، محافظ قفسه سینه، دستکش، و همچنین اسکیت هاکی و چوب های مناسب، تجهیزات ضروری برای هر دو بازیکن سرگرمی و حرفه ای هاکی هستند . سایز ها و اندازه های کلاه های هاکی روی یخ ، بسیار متنوع است.