بهترین اسکیت هاکی برای مبتدیان [به روزرسانی 2022] – خرید کنید

بالشتک روی این اسکیت هاکی فقط به اندازه ای است که بتواند در حین اسکیت پشتیبانی کافی داشته باشد. حتماً از همان ابتدا کفشهای مناسبی تهیه نمائید چون برخلاف نظر عدهای که معتقدند چوب حرف اول را میزند، مهمترین عامل در این ورزش کفش است، چون شما در همه حال بر روی کفشهای خود هستید ولی از چوب خود فقط در زمانی که توپ در اختیار شماست استفاده میکنید. حتی از خوردن ماکارونی دست کشیدم. خوب ، ما می دانیم که حتی کرملین مجاز است رئیس جمهور را در دمپایی ببیند (الکساندر اوچکین به افتخار پیروزی وی در جام جهانی 2008 در دمپایی ساحلی به دیدار ولادیمیر پوتین آمد). اما حتی در مسکو نیز روزهایی سپری شده است که اگر لباس شیک نبودید ورود به یک کلوپ شبانه غیرممکن بود. بنابراین شما در پیتسبورگ چیز ساده تری می پوشید ، اما در مسکو خودنمایی می کنید؟ من ماهی می خورم.

بچه های تیم من اخیراً در مورد کفش های کتانی Off-White و Yeezy زیاد صحبت می کنند. من تام فورد را در کلاسیک ترجیح می دهم. من تی شرت های تنگ میخرم – مثل اینکه رپرها سه اندازه بزرگتر ندارند. برای اینکه این اسکیت هاکی سبک وزن داشته باشد ، کف خارجی با مواد مصنوعی طراحی شده است تا برای اسکیت روی یخ مجبور به فشار زیادی نباشید. اسکیت بطور معمول برای پوشاندن ساق پا به پائین مناسب است. این اسکیت مناسب برای اسکیت در فضای باز است. من به طور عمده برای خرید به مسکو می روم. بهترین قطرچرخهای کفش in line hockey ۷۶ -۷۰ میلیمتر می باشد زیرا در بازی هـاکی احتیاجـی به سرعت خیلی بالا نیست .

مطمئناً از پوشیدن آنها لذت خواهید برد زیرا اسکیت روی آنها راحت است ، پاها را روی یخ گرم نگه می دارند و دوام بیشتری دارند. جنس محافظ ساق پا از پلاستیک سخت میباشد که این محافظ را در زیر جوراب می بندند. مدت زمان بازی هاکی روی یخ ، سه سِت ۲۰ دقیقه ایست و فقط زمانی می توان مدت این بازی را محاسبه کرد که توپ حرکت میکند. خطای آفساید در بازی زمانی اتفاق میافتد که یک بازیکن جلوتر از توپ به داخل منطقۀ حمله برود و یا توپ سرگردان از بیش از یک خط عبور کند. زمین بازی هاکی، یک مربع مستطیل به طول ۴۴/۹۱ متر و عرض ۸۶/۵۴ متر می باشد که خطوط طویلتر خط کنار و خط کوتاهتر خط دروازه نامیده میشود. اما اخیراً بیشتر و بیشتر در اینترنت خرید می کنم. اما این چیزی نیست ، بلکه چیزی فراتر از یک بوت متصل به تیغه است.

بعد از ملاقات ما ، او بلافاصله نیمی از کمد لباس من را به روز کرد. همین روز دیگر یک سفارش جدید تحویل شد – یک جفت پیراهن و شلوار جین. یک جفت کفش هاکی دارای مقدار قابل توجهی بالشتک برای محافظت از پاها در برابر آسیب است. به طور کلی ، آمریکا از نظر نیاز به لباس بسیار متفاوت از روسیه و اروپا است. لبدا اولین شرکتی بود که چرخهای ژلهای را در آمریکا عرضه کرد. اکنون هر باشگاهی با تی شرت ، شلوار جین و کفش ورزشی مجاز خواهد بود. هاکی در تابستان سال ۱۹۹۲ در بازیهای المپیک بارسلون اسپانیا به عنوان ورزشی نمایشی به اجرا درآمد.