بهترین اسکیت هاکی برای مبتدیان [به روزرسانی 2022] – خرید کنید

این وسیله برای جلوگیری از ضربات تیغهی اسکیت و دیگر ضربات استفاده میشود. اولین و مهمترین وسیله مورد نیاز یک جفت کفش خوب مخصوص هاکی است که برای آن میتوانید به باشگاههای معتبر این رشته مراجعه کرده و از آنها در انتخاب نوع کفش دلخواهتان کمک بگیرید. این نوع اسکیت ها برای راحتی یا سرعت بلکه برای دقت و حرکت طراحی نشده اند. در بازار امروز صدها مارک اسکیت وجود دارند که هر کدام ادعای بهترین کیفیت را دارند. هر کدام مانع وارد شدن ضربهی سنگین به سر شانهها میشوند. از پارچهی کشبافت نازکی درست شده و پشت پیراهن ها شماره و اسم هر بازیکن با رنگ مشخصی چاپ شده است. اما این کار با اسکیت هاکی آسان نیست. برای کاهش احتمال آسیب دیدگی ، شما می خواهید اسکیت هاکی را با بهترین بوش بوت خریداری کنید. انجمن هاکی بازان غیرحرفه ای کانادا با ۱۰۰۰ عضو بنیاد نهاده شد. مهندسی و طراحی اسکیت رولکن زیر نظر کانادا میباشد.

بنابراین برای به حداقل رساندن چنین علائمی ، اسکیت هاکی کف پا شده است. بازیکنان مجاز به کار بردن پا برای زدن پاک نیستند، اما اگر پاک از میدان بازی بیرون رفت، بازیکن میتواند به آن دست بزند. باید دقت نمود که کفش کاملاً به پا کیپ بوده و حداکثر یک یا دو سایز بیشتر نباید بزرگتر از پا باشد. مسابقات غیرحرفهای را دو داور قضاوت میکنند؛ ولی مسابقات حرفهای دارای یک داور و دو کمکداور خط است. حتماً از همان ابتدا کفشهای مناسبی تهیه نمائید چون برخلاف نظر عدهای که معتقدند چوب حرف اول را میزند، مهمترین عامل در این ورزش کفش است، چون شما در همه حال بر روی کفشهای خود هستید ولی از چوب خود فقط در زمانی که توپ در اختیار شماست استفاده میکنید. همیشه کلاه ایمنی خود را با یک محافظ صورت یا ماسک پوشانید. کلاه ایمنی دروازه بان هاکی با ماسک صورت اغلب از فایبر گلاس یا کوولار ساخته می شود و ماسک دروازه بان نیز یک محافظ گردن دارد.

زمین بازی هاکی، یک مربع مستطیل به طول ۴۴/۹۱ متر و عرض ۸۶/۵۴ متر می باشد که خطوط طویلتر خط کنار و خط کوتاهتر خط دروازه نامیده میشود. با استفاده از مواد کامپوزیت چوب هاکی را در ابعاد و اندازه های گوناگون و برای سبک های مختلف می سازند. جوراب هاکی با جورابهای معمولی متفاوت بوده و از پشم کشبافت درست شده است. خوب اسکیت کردن، خوب شوت زدن، خوب پاس دادن، سرعت زیاد، تکنیک و قدرت بدنی بالا از ویژگیهای یک بازیکن خوب در ورزش هاکی است. هم اسکیت بازان فیگور و هم بازیکن هاکی نیازهای مختلفی برای اسکیت های خود دارند.

کلاههای هاکی برای محافظت از سر استفاده شده و در سایزها و اندازههای مختلفی وجود دارند و باید پشت و اطراف سر را کاملاً بپوشاند. این کاملاً به میزان استفاده شما از اسکیت هاکی از بهترین مارک بستگی دارد. این صندوق عقب همچنین از تیغه اوقات فراغت برای جلوگیری از ایجاد لکه و افزایش دوام تیغه استفاده می کند. پیچش شلوار مخصوص هاکی برای محافظت از کفش ها، ران ها و سینه های شما می باشد. شلوار هاکی که اندازهی آنها تا زانوی بازیکنان است قسمت لگن را میپوشاند. محافظ آرنج ساعدها و بازوها را میپوشاند. محافظ آرنج ساعد ها و بازو ها را میپوشاند. برای شروع بازی هاکی به دو تیم شش نفره نیاز است که در این تیم باید یک دروازه بان و پنج بازیکن حاضر شوند و هدف از بازی اینست که از طریق چوب هاکی، توپ را هدایت کنند و برای کسب امتیاز، آنرا به سمت دروازه تیم حریف شلیک کند تا پاک از خط دروازه عبور کند.