بهترین اسکیت هاکی برای مبتدیان [به روزرسانی 2022] – خرید کنید

تیغه برای دوام به نگهدارنده متصل است. شاید بتوان موفقیت های تیم ملی هاکی در سالهای ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۹ و نیز حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۱ لهستان به عنوان تنها نماینده قاره آسیا را در تاریخچه هاکی ذکر کرد. جوراب هاکی با جوراب های معمولی متفاوت بوده و از پشم کشبافت درست شده است.روی جورابها نه تنها نشان تیم، بلکه پست هر بازیکن ( حمله-مدافع-دروازبان ) نیز هک شده است.جورابها از زیر شلوار هاکی یعنی روی زانو را میپوشانند. هر مارک اسکیت هاکی اندازه متفاوتی دارد. وقتی از دوام و کیفیت صندوق عقب مطمئن شدید ، موارد خاصی وجود دارد که باید برای تهیه کفش مناسب هاکی در نظر داشته باشید. وقتی به اسکیت هاکی نگاه می کنید ، فقط یک چکمه جسورانه است که تیغه ای تیز به آن متصل است.

شلوار مناسب می تواند مانع برداشتن لبه های خود از محل و قرار گرفتن در معرض آسیب شود. وقتی اسکیت هوکی را روی یخ اسکیت می کنید ، هنگام سرعت بالا احتمال آسیب دیدگی مچ پا وجود دارد. شما می توانید کیفیت محافظت را بر اساس ماده ای که برای تولید بوت هاکی استفاده می شود ، تعیین کنید. و تمرین کافی شما را به یک اسکیت باز حرفه ای هاکی تبدیل می کند. اسکیت هاکی با کیفیت بالا فقط یک وسیله است که به شما کمک می کند مهارت خود را در هاکی رشد دهید. و در نهایت، دروازه بان چوب دارای یک تیغه بزرگتر برای کمک به مسدود کردن عکس ها و انحراف توپ های پرواز است. این کاملاً به میزان استفاده شما از اسکیت هاکی از بهترین مارک بستگی دارد. اما این مشتری است که باید قضاوت کند.

تورنومنت دیگری در سال ۲۰۰۰ شکل گرفت که هر ساله ۶ دوره مسابقات برگزار می کرد. در هنگام ساخت چکمه ، این برند از مواد قابل تنفس برای کاهش عرق و بو استفاده می کند. اگرچه از کیفیت زبان ، آستر بوت ، پایه ها و کف خارجی اسکیت هاکی مطمئن هستید ، اما اگر متناسب با پای شما نباشد ، این ویژگی ها به شما کمک نمی کنند تا اسکیت بازی کنید. بند و بند مناسب بودن را تضمین می کند تا به شما کمک کند تا عملکرد خوبی داشته باشید. آنها با یک قسمت بالایی مصنوعی با دوام و یک کف لاستیکی ارائه می شوند که اطمینان از خوب در زمین را فراهم می کند.

چکمه های اسکیت هاکی همچنین پشتیبانی از پاهای خوب را دارند و در مقایسه با اسکیت های شکل ایستاده راحت تر هستند. اسکیت های شکل توسط اسکیت بازان استفاده می شوند که تعداد زیادی از سرسره ، چرخش و پرش روی یخ را انجام می دهند. برای انتخاب می توان تجزیه و تحلیل انتقادی را انجام داد. بازیِ« هاکیِ روی یخ» به عنوان یک ورزش بسیار فیزیکی محسوب میشود که از عوامل مؤثر در آن می توان به سرعت ، تکنیک و قدرت فیزیکی یا قدرت جسمانی اشاره کرد. مارک ها معمولاً از یک بوش اسفنجی برای ایجاد یک اسکیت کاملاً مناسب و راحت در زبان استفاده می کنند.