برای خرید کفش پاشنه بلند حتما این نکات را بدانید – درجه

شیب استاندارد، کمی انحنا دارد که در زیر انحنای کف پا قرار گرفته و در قسمت پاشنه کم می شود تا پاشنه روی شیب قرار نگیرد. کفش هایی با پاشنه پهن، به شما کمک می کنند تا در صورت تمایل، رسمیت لباس خود را کم کنید. دقت کنید که پاشنه کفش نسبت به پای شما متناسب باشد. رویه خارجی کفش: امروزه کفش های پاشنه بلند در متریال های مختلفی تولید میشوند.جنس رویه خارجی کفش پاشنه بلند یکی از فاکتور هایی است که باید به آن دقت کافی داشته باشید.معمولا رویه های خارجی این کفش ها از چرم،چرم ورنی و پلی استر و… اگر پاشنه در این قسمت یک خمیدگی به سمت داخل داشته باشد، یعنی محور آن به مرکز پاشنهی شما نزدیک تر است.

علاوه بر این، با پوشیدن این نوع کفش، پا ها هنگام حرکت چرخش طبیعی ندارند زیرا پای شما به صورت مستقیم و بدون خم شدن حرکت می کند. پوشیدن این مدل کتونیها یک عیب بزرگ دارد و آن درد کف پا و زانوها در صورت استفاده مکرر است. بهترین گزینه برای شما کفشی است که بند آن در پشت پا و یا بالاتر از مچ و پایین ساق بسته می شود. کفشهای پاشنه بلند بند دار به مدلهای مختلفی تقسیم میشوند که از محبوبترین آنها میتوان به مدلهای T strap و بند مچی اشاره کرد. از بین مدلهای لژدار انتخاب کنید. از منظر زیبایی، کفش پاشنه بلند چه دارای پاشنه باریک باشد و چه پاشنه پهن، به دلیل داشتن ظرافت و تطابق آن با جذابیتهای زنانه، زیباتر از کفش لژدار است. اولین و مهمترین نکته در هنگام خرید کفش های لژدار و پاشنه بلند توجه به سایز پا است.

اگر کفش پاشنه بلند مجلسی روزی عروسیتان دیگر سایز پای شما نیست، خراب نشده است و نباید بخاطر این مسئله متعجب شوید. در اینجا مجموعه تصاویر دیگری از کفشهای پاشنه کوتاه شیک و زیبا را به اشتراک گذاشته ایم که شما عزیزان را به تماشای این مدل کفشها دعوت می کنیم. استفاده از کفش پاشنه دار زنانه باعث چربی سوزی در پشت پا می شود. انجام این مراحل، به شما اطمینان می دهد که می توانید بدون آسیب زدن به پاها و مچ پایتان، کفش پاشنه بلند بپوشید. کفش های نوک باریک، جلو باز و رنگ پا، پاهای شما را کشیده و لاغرتر نشان می دهند. با این ساختار، وزن بدن روی پاشنه افتاده و پا به جلو سر نمی خورد.

در این شرایط، بیشتر وزن بدن روی پنجه و انگشت ها می افتد. هنگام پوشیدن کفش پاشنهدار، بدن باید یک جایی این وزن را جبران کند. اگر این کفش ها را می پوشید، یک آیتم غیر رسمی دیگر هم به استایل خود اضافه کنید؛ مثلا اگر پیراهنی ظریف بر تن دارید، یک ژاکت روی آن بپوشید. پس از آن پای خود را در حالیکه به توپ فشار می آورید به جلو و عقب ببرید. اگر طراحی شیب اشتباه باشد، قوس کفش از پشت پنجه تا پشت پاشنه ادامه پیدا می کند و در نتیجه، پا محکم و ثابت در کفش نمی ماند و به جلو سر می خورد. کفش های پشت بند دار، پاشنه بلند هایی با بند دور مچی، کفش های جلو باز و بوت های پاشنه بلند، نسبت به انواع کفش های جلو بسته و صندل های بندی راحت تر هستند.