برای خرید کفش پاشنه بلند حتما این نکات را بدانید – درجه

یکی از اصلیترین رمزهای جذاب بودن اینه که تو هر زمانی بتونین لباسهای سادهای رو انتخاب کنین. برای شیک بودن و داشتن یک استایل زیبا که با گذر زمان هم از دیدن عکساتون لذت ببرید، باید تعداد زیورآلات و اکسسوریهارو به حداقل برسونید. تعداد لایه کمتری در استایلتان استفاده کنید. اگر تعداد زیادی کفش پاشنه بلند ندارید، سراغ یک جفت کفش سیاه و یا رنگ پا (کرم) بروید. اگر دوست دارید یک استایل جا افتاده و کلاسیک خلق کنید میتوانید از لباس هایی با رنگ خاکستری ،مشکی و طوسی و کفش پاشنه بلند استفاده کنید. افراد ناشی به هنگام پوشیدن کفش هایی با پاشنه بلند، به طرف جلو خم می شوند. آیا می دانید مدل پاشنه ها بیشتر از انواع مدل کفش هاست؟

اگر کفش پاشنه بلند مناسب خود را انتخاب کردید، از فروشنده بخواهید تا آن را برای مدت طولانیتری در فروشگاه بپوشید. زنان باردار نباید مدت طولانی پاشنه بلند بپوشند یا حتی میتوان گفت اصلاً نباید پاشنه بلند استفاده کنند. اگر بهطور ناگهانی فرود بیایید، حتی ممکن است دچار ضربهمغزی شوید. با این وجود این نکته را نیز باید مد نظر داشت که پوشیدن طولانی مدت این کفشها، ممکن است فرم پاهایتان را خراب کند، سلامت جسم شما را به خطر انداخته و به کمر و ستون فقراتتان آسیب بزند. پس تا جای ممکن سراغ مدلهای خانومانه برید. اگر میخواهید کفشی با پاشنهی بسیار بلند خریداری کنید، به سراغ مدلهای بند دار بروید.

اگر صبح کفش خود را خریداری کنید، در بعد از ظهر برای پای شما تنگ خواهد بود. کفش انتخابی باید نه خیلی تنگ باشد و نه خیلی گشاد. برای اینکه بتونین از کفش پاشنه بلند استفاده کنین و استایلی امروزی داشته باشین، باید دوتا نکته رو خیلی دقت کنین. خب برای اینکه استایلی امروزی داشته باشین، یکی از مهمترین قاعدهها اینه که سراغ مانتو یا شالی نرید که طرحش از مد میوفته. خب برای اینکه شمارو یک خانم امروزی بدونن، باید چندتا لباس رو همیشه تو کمدتون داشته باشین. همیشه هم بین شال و مانتوهاتون هماهنگی به وجود بیارین. گاهی هم در قسمت کفی سفت و سخت هستند که در این صورت مشکلاتی را برای کف پا خصوصا در ناحیه پاشنه به وجود میآورند. با دوخت های تمیز و چرم های براق و کاربرد زیادی که این کیف ها نسبت به قیمتی که دارند ، دلایل کمی وجود خواهد داشت برای اینکه نخواهید برای بهار امسال یکی از این کیف ها را نداشته باشید.

این کار استایلتون رو خیلی زیباتر و امروزی تر نشون میده. شاید کفش لژ دار گزینه بهتری باشه و استایل شمارو زیباتر از قبل نشون بده. این کفشها به معنای واقعی برای مجالسی که در چند ساعت به اتمام میرسد و شاید ماهی دو الی سه بار پیش بیاید طراحی شده است، نه برای استفاده در کارهای روزمره. شاید امسال لباسهای pattern دار مد باشه، لباسهایی که زرق و برقشون چشم رو بزنه، اما حواستون باشه که این لباسها بعد یک مدت از مد میوفتن. این افزایش باعث وارد شدن نیروی بیشتر به قوس كمری میشود و این امر میتواند در طولانی مدت باعث فشار در ریشه های عصبی ناحیه كمری شود و باعث گزگز و مورمور و درد و در نهایت ضعیف شدن اندامهای پایینی گردد. واسه همین بهتره سراغ کفش هایی برید که پاشنه هاشون یکم پهن تره و فشار کمتری رو به کمترون وارد میکنه. سراغ لباس هایی که راه راه افقی دارند نروید.