برای خرید کفش پاشنه بلند حتما این نکات را بدانید – درجه

به دلیل پهن بودن این پاشنه، وزن بدن به خوبی و درست بر روی پا تقسیم میگردد، در نتیجه فشار از روی پنجه کم خواهد شد. برای این مدل لباس های مجلسی باید کفشی با پاشنه نازک و باریک بپوشید.برای اینکه لباس شما بهتر به نظر بیاید میتوانید از کفش پاشنه بلند طرح دار استفاده کنید. یکی از مزیتهای دیجی استایل این است که اگر به دنبال کفش پاشنه دار زنانه ارزان هستید، با داشتن فیلترهای مختلف مثل فیلتر قیمت، هر آنچه را که مد نظرتان است، پیدا خواهید کرد. چون سلبریتیها با انتخاب خودشان و یا در پشت صحنه استایلیستهایشان با لباس خوابهای خود به خیابان زدند و مدی را ساختند که دیگر فقط برای خصوصیترین اتاق نبود و در عمومیترین فضاهای اجتماعی و رسمی استفاده داشت. صدف در این سالها اگر اسپرت پوشیده و اگر رسمی بیشتر وقتها در لباس هایاش تم زرد و نارنجی هم بوده.

صدف در جشنواره فیلم فجر که چند روز پیش تمام شد؛ برای تماشای فیلم «دسته دختران» که یکی از بازیگرانش بود و با دوست صمیمیاش فرشته حسینی همبازی؛ کتی زرد پوشیده بود که طرح سبز درختها و زرافهای که داشت در تلفیق با جنس لباس به نوعی یادآورد فرهنگ شرقی و خصوصا طرح و جنس کیمونو بود. این کت اگر آزاد باشید و کمی به تن شما زار بزند، حتما نگاه دیگران را به خودش جذب میکند و شما را اسپرتپوشتر نشان میدهد تا رسمی. اگر یک فرد عادی چنین لباسی را برای مهمانی و مراسمی انتخاب میکرد؛ میشد این طور حدس زد که خسته و کمحوصله بوده اما یک بازیگر هیچوقت نمیتواند با چنین بهانههایی آن هم در مراسم رسمی که نماینده یک فیلم و یک کشور است؛ حاضر شود و حتما دلایلی برای انتخابش دارد؛ مثل خیلی از بازیگران خارجی که بارها یا لباسی که پوشیدهاند باعث تعجب شده اند.

همانطور که از اسم این کفش مشخص است، کفش پاشنه بلند با بند دور مچ به وسیله بندی به دور مچ پا بسته میشود که گاهی نه همیشه، با دیزاین کفش پشت بنددار ترکیب میشود تا پا در آن ایمنتر باشد. «مردن در آب مطهر» ساخته نوید محمودی و روزهای نارنجی به کارگردانی آرش لاهوتی از فیلمهای دیگری هستند که صدف در آنها بازی کرده است. از ویژگی های این پاشنه می توان به تغییر ضخامت از ابتدا تا انتها، انحنا و هلالی از قسمت درونی آن اشاره کرد. فراموش نکنید که شما میتوانید نظرات، تجربیات و سوالات خود را در پایین همین صفحه در بخش “ارسال نظر” با ما و همراهان ستاره به اشتراک بگذارید. پس از اینکه مهارت کافی کسب کردید، میتوانید این کارها را انجام بدهید. در واقع با راه رفتن روی نوک انگشتان، میتوانید به استخوانهای زیرین و بافتهای همبند آسیب برسانید.

به مدل کوتاه این کتهای چرم «کت موتوری» هم میگویند. صدف در سال ۱۳۹۸ موفق شد جایزه ویژه هیأت داوران جشنواره ساندنس را برای بهترین بازیگری فیلم کوتاه به دست بیاورد. بنابراین اگر اهل تیپ زدن هستید و میخواهید گاهی متفاوت به نظر برسید بدون اینکه زحمت زیادی بکشید؛ یک کت بلند چرمی و یا کوتاه و موتوری حتما در کمد لباسهای خود داشته باشید. با انجام برخی از اقدامات احتیاطی، شما می توانید چند اینچ قد خود را بالاتر نشان دهید، بدون اینکه درد و اذیتی را تحمل کنید. سعی کنید مدت زمان استفاده از کفش پاشنه بلند را به حداقل برسانید؛ به خصوص اگر مدت زیادی سرپا ایستاده و یا راه می روید. اگر عادت دارید به طور مرتب از کفش پاشنه بلند استفاده کنید، ممکن است متوجه شوید که در هنگام بارداری پوشیدن این نوع کفش بسیار دشوار است. به عنوان یک خانم شیک پوش اگر قرار باشد در یک مراسم رسمی یا مجلس عروسی شرکت کنید، قطعا یکی از انتخاب های شما کفش پاشنه بلند مشکی است.