برای خرید کفش پاشنه بلند حتما این نکات را بدانید – درجه

در ادامه توجه شما را به چند مدل کفش پاشنه بلند بچگانه جلب می کنیم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند. از کفش های پاشنه بلند بچگانه بهتر است در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده کنید زیرا پوشیدن این مدل کفش ها برای کودکان دشوار است. کفش های بچه گانه دخترانه در مدل های بسیار زیبا تولید شده و برای فروش به بازار عرضه می گردند. برای مثال، کفشهای stiletto نمونهی بسیار مشهوری از خوشگلهای سمی به شمار میآیند. این پاشنهها اگر چه پاها را کشیده، باریک و خوش فرمتر جلوه میدهند اما میتوان آنها را خوشگلهای سمی نامید! این پاشنهها با توجه به محل قرار گیری خود در ساختار کفش، فشار بسیار زیادی را به مچ و حتی پاشنهی پا وارد میکنند. امروزه مدلهای بسیار گوناگونی از پاشنهها تولید میشود که هر کدام از آنها زیبایی و کاربرد منحصر به فردی دارد. از نمونه های پر طرفدار کفش های دخترانه به نوع پاشنه بلند آن می توان اشاره کرد که به عنوان یک کار شیک در مهمانی ها بسیار مورد استفاده واقع می گردند.

کفشهای پاشنه بلند شکارچیان بسیار ماهری هستند و به راحتی میتوانند با رنگها و مدلهای اغواگر خود ما را به دام بیندازند. مدل پاشنه: پاشنه های امروزی در طرح های مختلف تولید میشوند ،که هر کدام استایل خاصی به کفش میدهند.در حالت کلی ؛کفش های پاشنه دار دارای سه مدل پاشنه ؛باریک ، چهارگوشه و پهن هستند.که شما طبق سلیقه خود و استایلی که میخواهید بسازید یکی را باید انتخاب کنید. در سال 2021 ، دانشگاه آلاباما در بیرمنگام آمار عجیبی در مورد مضرات کفش های پاشنه بلند ( high heels ) منتشر کرد . اگرچه زیبایی کفشهای پاشنه مثال زدنیست و قادرند استایلهای جذابی را خلق کنند، نمیتوان مصائب و دشواریهایی که ممکن است در هنگام خرید یا پوشیدن یک جفت کفش پاشنه بلند با آنها مواجه شویم را انکار کرد.

در ادامه چند نکته تکمیلی برای خرید کفش پاشنه بلند را نیز بررسی خواهیم کرد. کفش های پاشنه بلند بچه گانه یکی از کفش های شیک و محبوب سالن رقص در بین دختران است و این کفش ها در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است و از بین آنها می توانید یک کفش شیک و زیبا برای فرزند خود انتخاب کنید. با این حال این کفش به دلیل راحتی، جز کفش های پرطرفدار است. در آخر خوب است بدانید که فرم و مدل کفشهای پاشنه بلند هم به مرور زمان در دنیای فشن تغییر میکند، با این حال آنها مثل همیشه در موقعیتهای مختلف با استایلهای گوناگون برای همه ما در دسترس هستند. کفش هایی که پاشنه کمی دارند در انواع طرح های کفش مجلسی دخترانه نیز موجود هستند و شما می توانید این مدل کفش ها را در مجالس مختلف با لباس مجلسی های زیبا بپوشید اگر تمایل دارید در مجالس و مهمانی های شیک پوش تر به نظر برسید بهتر است کیف و کفش مجلسی تان را باهم ست کنید.

زمانی که با کفش پاشنه بلند راه می روید، بدن تمایل به خم شدن به سمت جلو خواهد داشت، اما این چیزی است که باعث نامناسب به نظر رسیدن ظاهر اندام شما خواهد شد. ارتفاع پاشنه این کفش ها می تواند 20 سانت و یا بیشتر باشد. اگر به طور روزانه از کفشهای پاشنه بلند استفاده میکنید حتما به سراغ پاشنههایی با ارتفاع کمتر یا ضخامت بیشتر بروید. برخی از کفش های پاشنه بلند تنها یک بند ظریف دارند که اگر روی برآمدگی مچ قرار بگیرد، بسیاردرد آور خواهد شد. در واقع بیس و پایه آن پاشنه تخت بود اما امروزه پاشنه های آن کمی بلندتر شده است. می توان مطمئن بود که این مدل کفش را کسی به جز لیدی گاگا نمی تواند بپوشد. از آن جایی که پوشیدن کفش پاشنه بلند پاها را از حالت عادی خارج می کند ، سبب کشیدگی رباط های پا نیز می شود .