بازیکن هاکی Evgeny Malkin – درباره کفش های کتانی غذا ، سرعت و مد روز

برای کسب اطلاعات و آموزش های تخصصی بیشتر در این زمینه می توانید به قسمت دوره های تخصصی طراحی کفش از منوی اصلی یا فوتر سایت مراجعه نمایید. این رشته ورزشی بسیار مفرح اما پر خطر است، پس داشتن تجهیزات ایمنی ویژه آن امری است ضروری، قدم اول برای شروع اسکیت هاکی تهیه تجهیزات آن و قدم دوم کسب مهارت های تخصصی مربوط به این رشته است. به عنوان مثال ، رژیم غذایی برای بازیکنان فوتبال حیاتی است. چوب هاکی از مواد کامپوزیت است که برای سبک های مختلف و در ابعاد و اندازه های گوناگون ساخته شده است.برای جلوگیری از شکستن چوب های هاکی، کمی قابلیت انعطاف پذیری دارند. حتماً از همان ابتدا کفشهای مناسبی تهیه نمائید چون برخلاف نظر عده ای که معتقدند چوب حرف اول را می زند ، مهمترین عامل در این ورزش کفش است ، چون شما در همه حال برروی کفش های خود هستید ولی از چوب خود فقط در زمانی که توپ در اختیار شماست استفاده می کنید .

برای این که چوب های هاکی نشکنند، باید از قابلیت انعطاف پذیری کمی برخوردار باشند. هاکی در دانشکده ها به عنوان یک ورزش رسمی مورد تایید قرار گرفته است در سال ۱۹۹۹ لیگ دانشکاهی هاکی ( CRHL ) به منظور متحد کردن لیگ های مختلف دانشگاهی در هفت منطقه ی مختلف شکل گرفت که اولین دوره ی مسابقات را هم برگزار کرد. این اسکیت هاکی از American Athletic یکی از بهترین چکمه های American Athletic است. از پرهیجان ترین ورزش های جهان می توان هاکی روی یخ را نام برد. در سالهای اخیر این ورزش به یک جنبش فراگیر تبدیل شده که گستره فعالیت آن در آمریکا و بسیاری از کشورهای اروپایی با ورزش هاکی روی یخ قابل قیاس نیست .

من در سالهای اخیر این میله را بالا بردم و می خواهم سطح را حفظ کنم تا مردم پشت سر خود نگویند: آنها می گویند ، به او نگاه کن – او دارد زمین خود را از دست می دهد. پوتینهای بازی ساق کوتاهتر از پوتینهای اسکیت نمایشیاند و پوششی مستحکم در سر پنجه و پاشنۀ پا دارند. خانواده ام به من احتیاج دارند و من این را می فهمم. من می فهمم که مدت زیادی برای بازی ندارم – پنج یا شش سال دیگر. من دوست دارم کمی وزن کم کنم ، کمی سبک تر و بر این اساس ، سریعتر شوم. تیغه های اسکیت شکل نیز طولانی تر است – که اغلب طول بوت را افزایش می دهد. همان کریستیانو رونالدو هر سال دو کیلوگرم از دست می دهد ، توده عضلانی را کاهش می دهد تا سبک تر و سریعتر در زمین باشد.

اما هاکی فوتبال نیست ، به هر حال شما به توده عضلانی نیاز دارید. این اسکیت هاکی برای محافظت از پای کودک شما در برابر ضربه های ناگهانی و در برابر ضربه طراحی شده است. این پول آنهاست ، نانشان است. اگر تقلب کنید ، پول به سرعت تمام می شود ، قرارداد فسخ می شود. اما پول می تواند همه چیز را حساب کند. بازگشت به اینستاگرام. آیا خودتان حساب خود را مدیریت می کنید؟ حساب اینستاگرام شما پست های بیشتر و بیشتری به زبان انگلیسی دارد. اما یک نماینده وجود دارد که به طور دوره ای مشاوره می دهد. با این وجود ، من خودم درباره عکس ها تصمیم می گیرم و هرگز به کسی گوش نمی دهم. من در مورد آن بسیار خواندم. این کمپانی بتازگی در زمینهی تولید اسکیت کودکان بسیار خوب عمل کرده و اسکیت هارد کودکان را تولید کرده است. بالشتک موجود در صندوق عقب فقط به اندازه ای است که در هنگام اسکیت راحتی به شما بدهد.