اگر می خواهید برای سال جدید کیف بخرید این مقاله را از دست ندهید

این کفش ها می توانند توازن پای شما را به هم بریزند و کشش عضلانی و بندهای پای شما را با مشکل مواجه کنند. همه آدم ها خصوصیات منحصر به فردی مربوط به استایلشان دارند؛ برای بهتر دیده شدن استایل و اندام خود، باید یک سری نکات مهم در لباس پوشیدن را رعایت کنید. حفظ تعادل : کفش شما چه پاشنه بلند چه کوتاه ، باید به گونه ای ساخته شود که موقع راه رفتن تعادل کامل را داشته باشید این مورد در کفش پاشنه بلند بیشتر اهمیت دارد. مانتو کتی خود را با شلوار پارچه ای که با مانتو کوتاه زنانه شما در یک طیف رنگ است ، ست کنید سپس از روسری زیبایی به همراه کفش پاشنه دار به رنگ روسریتان استفاده کنید. در این سبک کفش بیشتر جنبه زیبایی آن مطرح است؛ لذا عمدتا در مهمانی های شبانه و برنامه های رسمی از آن استفاده می شود.

مانتو زنانه ترکیبی ممکن است از ترکیب پارچه ای براق به همراه توردوخته شود ویا پارچه ی گیپور زیبایی را با یک پارچه ساده ترکیب کنند . شما می توانید مانتو جلوباز خود را با شلوار گشاد پارچه ای و یا شلوار جذب ست کنید . مانتو زنانه مجلسی نیز همانند لباس های شب مطابق با جدیدترین مدهای روز طراحی و دوخته می شوند. این مدل مانتو باید بسیار ظریف دوخته شده باشد ، اندازه و سایز آن کاملا هماهنگ با اندام شما باشد مانتو زنانه مجلسی نسبت به مانتو اسپرت ومانتو زنانه کژوال ویا ساده از قیمت بالاتری برخورداراست . باید دقت کنید که دو کفش با یک شماره می تواند سایز مختلف داشته باشند. در پاسخ به سوالی که این روز ها اغلب افراد در مورد معایب کفش های پاشنه بلند می پرسند ، باید گفت طی 11 سال گذشته آسیب های مرتبط با پاشنه کفش نسبت به دهه های قبل تقریبا دو برابر شده است .

این کفی حداقل باید سه میلیمتر ضخامت داشته باشد تا دردهای کف پا را تا حد زیادی کم کند. توده ای است که در مسیر یکی از عصب های کف پا رشد می کند و شایع ترین نقطه برای ایجاد نوروما بین انگشتان سوم و چهارم است . بهتر است این مدل مانتو را به همراه شلوار پارچه ای با رنگ مناسب بپوشید . مانتو زنانه مینیمال دارای رنگی خنثی وبدون طرح وتزیین است در این سبک رنگ های سیاه، سفید و خاکستری رنگ های برجسته ای به شمار می روند.به یاد داشته باشید از هر سبکی برای پوشش خود استفاده می کنید حتما لباس شما اندازه وفیت باشد . در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه عظیم حریران تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم محصولات خود را از جمله مانتو – چادر – پالتو – عبا – روسری – شومیز دامن شلوار – انواع لباس مجلسی پوشیده – لباس عقد پوشیده – پیراهن زنانه – روسری – کیف با کیفیتی برتر در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

البته مانتو زنانه ترکیبی می تواند از یک جنس پارچه ولی در رنگ های متفاوت نیز دوخته شود . این روزها مانتو زنانه مجلسی که با پارچه هایی خاص و طرح هایی زیبا دوخته شده اند در بازار زیاد دیده می شود . افراد درشت تر، سراغ کفش هایی که در قسمت جلویی لژ داشته و پاشنه های پهن تری دارند بروند تا هماهنگی و توازن بین کفش و بدن آن ها برقرار شود. پس اگر کفشی را که میپوشید راحت نیستید مجبور نیستید آن را بخرید. اگر کفشی بخرید که بلندی پاشنه آن مناسب شما باشد، دیرتر خسته میشوید و راحتتر راه خواهید رفت. راحتی استفاده از مانتو زنانه جلو بسته باعث شد که زیاد مورد استفاده قرار بگیرد مثلا شما می توانید مانتو جلو بسته خود را با توجه به رنگ آن بر روی جلیقه دامن ویا بر روی تاپ و شلوار بپوشید .