انواع کفشهای پاشنه دار جدید 2022

آسیبی که کفش های لژدار به کمر شما وارد میکند خیلی کمتر از کفش های پاشنه بلند میباشد. از آنجایی که اندازه کردن کفش های پاشنه دار به پا مشکل است، پد های نازک ژلی می توانند نتایج شگفت انگیزی داشته باشند. اگر قرار است به مدت طولانی این مدل کفش را به پا کنید حتما از کفه مخصوص استفاده کنید. و از آنجایی که مچ پا برای تحمل چنین فشاری ساخته نشده است، دچار آسیب می شود و در این چنین مواردی، مچ پای پیچ خورده می تواند بسیار شایع باشد. ممکن است در حالت نشسته کفش اندازه بهنظر برسد، اما وقتی میایستید و راه میروید، اندازه واقعی خودش را نشانتان میدهد. شما ممکن است درد شدیدی را در انگشتان، مچ پا، قوزک پا یا پاشنه آن تجربه کنید. ناخن های بدشکل زمانی بوجود می آیند که اطراف ناخن ها شروع به رشد به سمت گوشت انگشت پا می کنند و ممکن است درد زیادی را در فرد ایجاد کنند.

این موضوع باعث می شود کفش شما پاشنه بلند به نظر بیاید، اما قسمت قوزک پا را همانند پاشنه بالا می آورد، در نتیجه فشار کمتری روی قوزک پا ایجاد می شود. پس از یک روز طولانی استفاده از این کفش های نا مناسب، احتمالا باعث ایجاد درد در پای شما می شود. پس از آن پای خود را در حالیکه به توپ فشار می آورید به جلو و عقب ببرید. به خصوص در مراسم عروسی بیشتر خانمها از این کفشها استفاده میکنند. شما حتی می توانید از کفش های اسپورت که به راحتی در کیف شما جا می شوند، استفاده کنید و به راحتی تا آخر مراسم آن ها بپوشید. در بعضی کفش های پاشنه بلند قسمت جلوی کفش خیلی باریک می باشد و استفاده از این کفش ها باعث تورم پا می گردد .

قوس کمر نامناسب می تواند درد های شدیدی در قسمت های فوقانی و تحتانی کمر ایجاد کند. این گودی بیش از حد ، به مرور زمان باعث ایجاد درد در کمر و ناحه پایین کمر می شود . کفش پاشنه داری که خانم ها می پوشند در دو مدل کوتاه و بلند در بازار موجود است. اگر می خواهد عوارض این کفش ها را در طول روز کاهش دهید ، لازم است قبل از بیرون رفتن از منزل نگاهی به کفش های خود انداخته و طبق برنامه روزانه خود یک مورد را استفاده کنید . بسیاری از خانمها در طول زندگی خود شوق این را دارند که کفش پاشنه بلند بپوشند. به طرز شگفت آوری، این امر باعث از بین رفتن قدرت ضربه گیری قسمت پنجه پا شما می شود. برند معتبر خرید کنید: بهتر است برای قلب دوم خود کمی بیشتر هزینه کنید، از آنجایی که ساعات زیادی از روز پای شما در دورن کفش قرار دارد، بهتر است در زمان خرید، بودجه بیشتری را برای این امر اختصاص دهید.

در کنارشان میتوانید از لباسهایی با آیتمهای غیر رسمی مانند یک پیراهن ظریف یا یک ژاکت هم با آن بپوشید. در ادامه میتوانید نمونه هایی از انواع کفش پاشنه بلند را ببینید. بلندی پاشنه مخطروطی محدودیتی ندارد و این کفش در مدلها و طرحهای مختلف بهفروش میرسد. در اینجا مجموعه تصاویر دیگری از کفشهای پاشنه کوتاه شیک و زیبا را به اشتراک گذاشته ایم که شما عزیزان را به تماشای این مدل کفشها دعوت می کنیم. کفش هایی با پاشنه سه اینچی و یک پلت فرم یک اینچی یا دو اینچی در قسمت جلویی آن مناسب تر هستند. آنها کوچک هستند، اما هنوز هم می توانند قسمت قوزک پا یا کف پای شما را حمایت کنند و پوشیدن کفش های پاشنه بلند را قابل تحمل تر کنند. و معمولا بزرگترین و کوچکترین انگشتان پا هستند که فشار زیادی را در برابر دو طرف و انتهای کفش تحمل می کنند. ما این مدل کفش زنانه پاشنه بلند را معمولا در اکثر موقعیتهای خاص زندگی میپوشیم.