انواع کفشهای پاشنه دار جدید 2022

یکی از بهترین رویهها را در کفش پاشنه بلند را میتوانید در چرم جنس چرمی مشاهده کنید؛ ضمنا اگر عادت پوشیدن کفش پاشنهدار را ندارید، کفشهایی را انتخاب کنید که رویه ضخیمتری داشته باشند. این بهترین بودن برای شما چه معنایی دارد؟ اگر از طرفداران کفش های پاشنه دار هستید اما نمیدانید با درد و عذاب بعد از آن چه کنید با اورجینال پل همراه باشید تا چند ترفند کاربردی برای پوشیدن و راه رفتن این مدل کتانیها را برایتان بازگو کنیم. شاید در وهله اول بگوید وای چه قیمت شگفت انگیزی، اما باور کنید خرید این کفش چیزی جز درد پا و اذیت شدن در طی زمانی که آن را پوشیده اید برایتان به ارمغان نخواهد آورد. با این حال، اگر از کفش های مسطح متنفر هستید، می توانید کفش های مسطح دیگر مانند چکمه را امتحان کنید. استفاده زیاد از کفش های پاشنه بلند، خطرات زیادی دارد مثل کمردرد، زانو درد و…

این مدل از کفشهای پاشنه بلند، بندی دارند که به دور پاشنه میپیچد. پاشنهی خوب ویژگی هایی دارد که قبل از خرید کفش باید آنها را بدانید. توجه شما را به جدیدترین مدلهای کفش صندل مجلسی 1400 زنانه و دخترانه جلب می نماییم. در این صورت با آوان مد همراه باشید تا جدیدترین مدلهای کفش عروسی پاشنه دار را مشاهده کنید. در ادامه این مطلب مد از مجله شبونه ما برای شما جدید ترین مدل کفش صندل مجلسی پاشنه دار 1400 را فراهم اورده ایم. اگر کفش پاشنه بلند خود را خیلی دوست دارید، سعی کنید از کفی یا پد های ارتوپدی استفاده کنید. شما ممکن است در جایی دعوت شوید و مجبور شوید مدت زیادی آن کفش را بپوشید. در هنگام راه رفتن با کفشهای پاشنه بلند سعی کنید تا پاشنهها در وضعیت عمودی قرار بگیرند و از کج شدن و زاویه دار شدن آنها هنگام راه رفتن جلوگیری نمایید تا تعادل شما را بر هم نزده و شما را به زمین نکوبد.

خانم هایی که دوست دارند پاهای آنها کشیده تربه نظر برسد حتما در استایل خود از کفش پاشنه بلند استفاده کنند . بعضی افراد کفشی را میپوشند که دیگران دوست دارند. در پایان روزی که کفش های پاشنه بلند پوشیده اید برای جلوگیری از فرو شدن ناخن شست پا در گوشت ، پای خود را در محلول آب نمک ولرم قرار دهید . اگر میخواهید از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید مراقب باشید که مدت زیادی آن را نپوشید و همیشه سعی کنید در مراسم های خاص بپوشید. این حالت یک ظاهر زیبا به پاهای شما میبخشد و شما را قدبلندتر از چیزی که هستید، نشان میدهد. این یک راه عالی برای از بین بردن کشیدگی عضلات و تاندون ها پس از استفاده طولانی مدت از کفش های پاشنه بلند است. کفش پاشنه دار زنانه یکی از محبوب ترین کفش ها بین بانوان است. برند کفش جزو مواردی است که برای بسیاری از بانوان خوش استایل مطرح و حائز اهمیت است.

نکته : در بسیاری از این مدل کفشها بخشی از ارتفاع، متعلق به یک زیرهی بلند است. بسیاری از متخصصان ارتوپدی در مورد کفش های پاشنه بلند زنگ های خطر را به صدا در آورده اند، اما مشکل اصلی نه در کفش بلکه در انتخاب آن است. آسیبی که کفش های لژدار به کمر شما وارد میکند خیلی کمتر از کفش های پاشنه بلند میباشد. با لباس رسمی اداری، لباس مهمانی، پیراهن عصرانه یا شلوار جین خیلی راحت ست میشود. راحت بودن خودتان را در اولویت قرار دهید. بعضی کفش ها ممکن است در حالت نشسته راحت به نظر برسند اما هنگام راه رفتن خوب نباشد. کفش های بزرگتر نیز امکان در رفتگی مچ پا را تشدید می کنند. با به هم چسباندن انگشت سوم و چهارم ، عصبی که مسئول انتقال درد است کنترل می شود و درد کمتری را هنگام راه رفتن تجربه می کنید . استفاده زیاد ازکفش پاشنه بلند باعث میشود سیستم عصبی شما دچار مشکل شود.