اما لباسهای ساده اینجوری نیستن

کفشهای کالج معمولا بند ندارند و از جنس چرم و جیر تهیه میشوند. در فروشگاه قبل از خرید، با کفش های خود راه بروید. کفش مردانه اسپرت مناسب برای فعالیتهای روزمره است. یکی از مدل های محبوب انواع کفش مردانه که بسیاری از آقایان آن را دوست دارند، کفش مردانه کالج است. کفش کتانی را نیز میتوان در بخشی از این دستهبندی قرار داد. این مدل کفشها مدت زمان طولانی در پا هستند و به همین دلیل باید کاملا راحت و سبک باشند. این مدل کفشها با توجه به جنس رویه و پاشنههای پهن و یک تکه مناسب برای افرادی است که مدت زمان طولانی سر پا میایستند و برای اجتناب از انواع دردهای کمر و پا به سراغ این مدل کفشها میروند. البته بهترین راه امتحان کردن کفش است؛ اما اگر قصد خرید آنلاین را دارید حتما این مورد را مورد توجه قرار دهید.

رویه کفش را نیز مورد توجه قرار دهید: گاها دیده شده برای زیبایی بیشتر کفش زنانه، از رویهای بسیار باریک استفاده میشود. البته لباس ماهور این ویژگی را ندارد و بیشتر در همان سبک street style میگنجد؛ خصوصا که دو جنس کاملا متفاوت دارند؛ کاپشن چرم مشکی و پیراهن ماکسی که روی آن پارچه توری آهار دار کار شده است. بوت و نیم بوت نیز انواع مدل زیپ دار و بدون زیپ، بند دار و بدون بند و ساق بلند و ساق کوتاه دارد. در گذشته کفش پاشنه دار اغلب با لباس مجلسی و کت و دامن پوشیده میشد، ولی امروزه با تغییرات گسترده در روند مد و فشن، پوشیدن کفش پاشنه بلند به همراه شلوار جین و استایل اسپرت نیز مورد پذیرش عموم قرار گرفته است. شاید بتوان به سرعت مهمترین تفاوت را در ظاهر این دو مدل کفش زنانه جستجو کرد، اما دانستن معیارهای زیباشناسی، موقعیت استفاده و نوع استایل هر کدام باعث میشود به درستی بدانید که کدام مدل را باید با چه سبک پوششی و در کجا به پا کنید؛ با مارکومد همراه باشید.

1. مهمترین نکتهای که باید به آن دقت کنید، راحتی کفش است. کفش پاشنه بلند یکی از مهمترین انتخابهاییه که خانمها انجام میدن. در بین انواع کفش مردانه آقایان این مدل از تنوع جنس و رنگ متنوعی برخوردار است. از آن جایی که سایز پای آقایان تنوع زیادی دارد، معمولا برندهای تولید کننده کفش یک مدلهایی نیز برا اساس اندازههای بزرگ تر پا تولید میکنند که ممکن است از نظر ظاهر سادهتر باشند؛ برای مثال کفش مردانه سایز 47 هم به سختی پیدا میشود و هم اگر پیدا شود، احتمالا مدل سادهای خواهد داشت. از آن جایی که تنوع کفشهای مردانه به اندازه کفش زنانه نیست، این امر به نوعی خرید کفش مردانه را سادهتر میکند.

برای تهیه کفش مردانه فارغ از انواع مدلی که دارد، موارد متعددی باید در نظر گرفته شود؛ اهمیت به جنس و راحتی کفش، بررسی مدل زیره و پاشنه و سایز بندی متنوع از مسائلی است که هنگام خرید و تهیه کفش مردانه باید به آنها دقت کرد. پوشیده شود. به همین دلیل در نظر گرفتن هزینه برای داشتن یک یا چند جفت کفش مشکی مردانه شبیه نوعی سرمایه گذاری است. همچنین این مدل کفش مردانه بیشتر با شلوارهای جین، کتان یا اسلش پوشیده شده و مناسب برای استایلهای نیمه رسمی و اسپرت هستند. این رنگ نیز در بسیاری موارد قابلیت ست شدن زیادی دارد و به استایلهای متنوعی میآید. کفشهای مناسب برای حضور در فضای کاری و اداری که با ست لباس رسمی و کت شلوار تکمیل و ست می شود.