آموزش خرید کفش پاشنه بلند (چرم، مجلسی و) + تصویر – چرم کروکو

بالشتک مناسب در زیر پنجه، راحتی شما را چندین برابر می کند؛ پس قبل از خرید کفش، حتما آن را بررسی کنید. اگر کفش پاشنه بلند، بالشتک مناسبی ندارد، می توانید داخل آن کفی بگذارید. این کفشها نه تنها دوام بالاتری دارند، بلکه از عرق کردن پا داخل کفش جلوگیری کرده و اگر کفش برای طولانی مدت پوشیده شود، پاها را خنک نگه میدارند و باعث میشوند احتمال ابتلا به بیماریهای پوستی پا کاهش یابد. اگر این کار را نمی کنید، کفش های نوک هشتی را انتخاب نکنید. حتی اگر زیباترین لباس را هم بر تن داشته باشید، کفش لژدار به هیچ عنوان نمیتواند جذابیتهای ظاهری شما را نمایان سازد. اكبری خاطر نشان كرد: سطوح تماسی مفاصل هم بار وارده را تحمل میكنند و در نتیجه مستعد آسیب و تخریب میشوند.

کفشهای نوک تیز بیشترین آسیب را به بدن شما وارد میکنند. اگر در حال حاضر آرتروز دارید، بهتر است از پوشیدن کفش پاشنه بلند خودداری کنید و گرنه خطر تسریع آسیب مفصل و ناهنجاری را به همراه خواهد داشت. هر چه کفش پایدارتر و مطمئن تر باشد، احساس راحتی بیشتری خواهید داشت. استفاده از این کفش ها را به زمانی موکول کنید که قصد ندارید زیاد راه بروید و می خواهید تنها چند ساعت آنها را بپوشید. هر چه پای شما در کفش آزاد تر باشد، سخت تر راه خواهید رفت. بنابراین پوشیدن کفش پاشنه بلند زنانه را به چند بار در سال و مراسم رسمی و مهم محدود کنید. وقتی کفش پاشنه دار زنانه می پوشید، قد شما اندکی بیشتر از میزان واقعی خودش می شود.

علاوه بر ارتفاع پاشنه و فضای پنجه، ویژگی های طراحی دیگری نیز وجود دارند که راحتی کفش را بیشتر می کنند. این مدل از پاشنهها بیشتر در کفشهای جیر و نبوک دیده شده و معمولا در فصول سرد استفاده میشوند. وقتی با کفش پاشنه بلند راه می روید، مطمئن شوید که پاشنه ها کاملا عمودی باشند و اجازه ندهید کج شوند؛ در این صورت ممکن است پای تان پیچ خورده و زمین بخورید. لاز نیست به روی زمین و نوک کفشهای خود خیره شوید بلکه باید بدن خودتان را در وضعیت صحیح تصور کنید. پاشنه پا که روی پاشنه کفش قرار می گیرد .

این کار باعث میشود کفش شما به قسمت پشت نزدیکتر شود و از پنجه فاصله بگیرد و راه رفتن شما سادهتر شده فشار کمتری به قسمت پنجه پا وارد گردد. انتخاب این کفشها بر طبق اصول و قواعدی صورت میپذیرد. جذابیت و زیبایی کفشهای پاشنه بلند خود به تنهایی دلیل قانعکنندهای برای پوشیدن این کفشها با هر نوع سبک پوششی است. کفش ها با پاشنه های باریک و نازک زیبایی و جذابیت خاصی دارند ولی راه رفتن با آن ها مقداری دشوار است بنابراین بهتر است در هنگام پوشیدن این طرح کفش ها دقت لازم را در زمان راه رفتن داشته باشید. هر اندازه می توانید آن ها را در خانه پوشیده و با آنها قدم بزنید؛ حتی در هنگام آشپزی، شستن ظرف ها و لباس ها نیز آنها را بپوشید. در انتها هم سعی میکنیم با پیشنهاد چند کفش پاشنه بلند، برشی صحیح و مفید از دنیای این محصولات را برای شما به نمایش بگذاریم و تا حد امکان به پرسشها، ابهامات و نیازهای شما در مورد کفشهای پاشنه بلند پاسخگو باشیم.