آموزش خرید کفش پاشنه بلند (چرم، مجلسی و) + تصویر – چرم کروکو

انتخاب کفش پاشنه بلند با پاشنه مناسب به شما کمک میکند تا علاوه بر وارد شدن آسیب کمتر به پاها و کمرتان، زیبایی استایل شما نیز ارتقا پیدا کند. استایل بدن شما نیز تغییر می کند. به گزارش ایسنا، بنابراعلام استایل برتر، انتخاب لباسها، کیف و کمربند و همچنین انتخاب کفش ایدهآل و مناسب میتواند استایل فوقالعادهای را به همراه داشته باشد. این مدل از پاشنه بلندها علاوه بر حفظ ظاهر کفش، راحتی خوبی را نیز برای شما فراهم میکنند. همچنین، این مدل پاشنه بلندها فشار وارد بر پاها را پخش میکنند و از تحت فشار قرار گرفتن یک ناحیه جلوگیری میکنند. در صورتی که در مچ پا یا زانوهای شما انحرافی وجود دارد، در هنگام خرید کفش پاشنه بلند، این مسئله را در اولویت قرار دهید و به سراغ مدلهایی بروید که هم بیشتری راحتی را داشته باشند و هم کمترین فشار را به پاهایتان وارد کنند. کفش ها را بپوشید تا جا باز کنند .

این کار به شما کمک میکند تا به درستی و کاملا آگاهانه کفشتان را انتخاب کنید و تحت تاثیر تنوع طرح و رنگها قرار نگیرید. چون تنوع طراحی و مدل کفش زنانه پاشنه بلند بالاست، ادامه به معرفی سه مدل همیشه ترند کفش زنانه پاشنه بلند میپردازیم تا آیتم گمشده خودتان را پیدا کنید. امروزه کفشهای پاشنه بلند علاوه بر تنوع در رنگ و طرح، از متریالهای مختلفی تولید میشوند که قیمت پایینتر بعضی از آنها ممکن است برخی از افراد را وسوسه کند. بسیاری از پزشکان و متخصصان توصیه میکنند که به طور روزانه از کفشهای پاشنه بلند استفاده نکنید و فقط در مواقع خاص آنها را از کمدتان خارج کنید؛ اما اگر از عاشقان سرسخت این کفشها هستید و با سوال چگونه کفش پاشنه بلند انتخاب کنیم مواجه شدهاید، یک راهکار بسیار ساده برای شما وجود دارد: از انتخاب و خرید کفشهایی را که ارتفاع پاشنهی آنها بیش از 7.5 سانتی متر است، فراموش کنید.

به یاد داشته باشید که اگر در هنگام صبح به سراغ خرید یک جفت کفش پاشنه بلند بروید، سایز کوچکتر را خریداری خواهید کرد و در نهایت از انتخاب خود پشیمان خواهید شد. شما را بسیار مجلل و پر زرق و برق نشان میدهند اما انتظار نداشته باشید که بتوانید با آنها بهراحتی راه بروید. به هر دلیلی اگر در اتنخاب خود شک کردید، خجالت را کنار بگذارید و کفشها را به فروشنده برگردانید چرا که سلامتی و راحتی شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. رنگها به طور معمول فاکتوری تعیین کننده و اساسی در هنگام انتخاب هر آیتمی به شمار میروند و توجه به آنها نتایج بسیار خوبی را همراه خواهد داشت. کفشهای پاشنه بلندی که قیمتهای پایین و نامعقولی دارند به طور معمول از متریالهای بسیار بیکیفتت و نامرغوب تولید میشوند که موجب مشکلات زیادی مانند بوی بد پا، ایجاد حساسیت و ناراحتیهای پوستی و غیره شوند.

علاوه بر این، کفشهای پاشنه بلند چرم از انعطاف قابل توجهی برخوردار هستند و انتخاب خوبی برای کسانیست که فعالیت روزمرهی زیادی دارند. این پاشنهها با توجه به محل قرار گیری خود در ساختار کفش، فشار بسیار زیادی را به مچ و حتی پاشنهی پا وارد میکنند. استفاده از کفش پاشنه دار زنانه برای زنان چاق بسیار مفید است و میتواند به آن ها در لاغر شدن کمک کند. برای این مدل لباس های مجلسی باید کفشی با پاشنه نازک و باریک بپوشید.برای اینکه لباس شما بهتر به نظر بیاید میتوانید از کفش پاشنه بلند طرح دار استفاده کنید. اگر چه شکل ظاهری پای همهی ما یکسان به نظر میرسد اما واقعیت به گونهی دیگری است. کاملا پیچیده است کفش صندل صندل پاشنه باریک کمی ناپایدار و ناراحت کننده هستند، بنابراین اگر در پوشیدن کفش صندل پاشنه دار حرفه ای نیستید، بهتر است از پوشیدن آن صرف نظر کنید.