آموزش خرید کفش پاشنه بلند (چرم، مجلسی و) + تصویر – چرم کروکو

همچنین کفی در کفشهای پاشنه بلند باید ضخامت بیشتری نسبت به سایر کفشها داشته باشد تا بتواند قوس زیاد موجود در کف کفشهای پاشنه بلند را پوشش دهد. کفی کفش در حس راحتی پاها نقش مهمی دارد. اگر میخواهید پا یا مچ پای شما ظریف تر، کف و یا روی پای شما کوتاهتر و حتی بلندتر، پنجه ها و عرض پاها کمی پهن تر و یا باریکترجلوه کند و خلاصه پای خود را به بهترین و زیباترین شکل ممکن در کفش مورد علاقه خود نشان دهید حتما انواع پاشنه استفاده شده در کفش ها را بشناسید. تمرینات ورزشی خود را تغییر دهید، استرس مکرر روی زانوها، باسن و کمرتان در هنگام پا کردن کفش پاشنه بلند ایجاد میشود که با ورزش کردن این استرس کاهش میابد. افراد بسیار کمی میتوانند با پاشنه ۱۵ سانتی به خوبی راه بروند. کوچک بودن سایز در این کفشها را هرگز نمیتوان تحمل کرد، زیرا به خودی خود در کفشهای پاشنه بلند فشار بر قسمت پنجه زیاد است و امکان تحمل فشار مضاعف ناشی از کوچک بودن کفش برای انگشتان وجود ندارد.

چه شما به دنبال کفشهای پامپ با پاشنه پهن باشید و چه آنکِل بوت با پاشنه نازک، همیشه انتخابی برای انواع سلیقهها وجود دارد. در برخی از صندلها یا کفشهای پاشنه بلند یک بند طراحی شده که روی مچ پای فرد بسته میشود تا فرد بتواند راحتتر از کفش استفاده کند، اگر کفش انتخابی شما از این بندها داشت کفش را امتحان کنید و مطمئن شوید که این بند روی برآمدگی مچ پایتان قرار نگیرد. راه رفتن را بر روی سطح فرش شده و سطح سخت و سرامیکی امتحان کنید. قبل از استفاده از کفشهای پاشنه بلند در مراسم و مجالس، چندبار آن را امتحان کنید تا هنگام استفاده در مراسم پاهای شما را نزند. کفشهایی که رویه خشک وسفتی دارند هنگام راه رفتن از خود انعطافی نشان نداده و پاهایتان را میزنند یا باعث ایجاد خطوطی عمیق روی سینه پاهایتان میشوند. همچنین کفشهای پاشنه پهن، برای قدم برداشتن بر روی سنگفرشهای ناهموار و کفپوشی ناصاف مناسبتر هستند.

یکی دیگر از راه ها برای جا باز کردن کفش ها این است که بعد از پوشیدن کفش ها روی آن ها سشوار بزنید. بسیاری از این قشر را دیدهایم که، ترجیح میدهند برای میهمانی و محل کار خود از کفش های پاشنهدار استفاده کنند؛ اگر شما نیز به این نوع از کفشها علاقه دارید، بهتر است همراه کروکو باشید؛ در این مقاله راهنمای خرید کفش زنانه پاشنه دار را برای شما جمع آوری کردهایم؛ امیدوار هستیم بعد از مطالعه این مطل انتخاب درست و راحتتری داشته باشید. هنوز هم اگر باید کفشهای پاشنهدار خود را بپوشید، این کار را با احتیاط و در زمان­ های کم انجام دهید. کفشهای پاشنه بلندتان را بپوشید و با آنها برقصید. در کنارشان میتوانید از لباسهایی با آیتمهای غیر رسمی مانند یک پیراهن ظریف یا یک ژاکت هم با آن بپوشید. مثلا در تابستان شما میتواند به راحتی از کفشهای پاشنه بلند تابستانی (صندلهای پاشنه بلند) استفاده نموده یا در زمستان کفشهای پاشنه بلند زمستانی (بوت و نیمبوت پاشنه بلند) را بپوشید و از مزایای خاص هرکدام بهره ببرید.

خرید از برندهای معتبر، محصولی با کیفیت به شما ارائه میدهد که در کنار راحتی از بوی بد پا نیز در امان خواهید ماند. طراحان زبردست و خلاق با ایده گرفتن از طرحهای فوقالعاده و جذاب بازارهای خارجی و همچنین طراحیهای ناب و خیرهکنندهی بازارهای داخلی، اقدام به تولید طرحهای منحصر بفرد و لاکچری نمودهاند. اگر پاهایتان در کفشهای پاشنه بلند عرق میکند میتواندی قبل از استفاده از این کفشها مقداری پودر تاک (پودر بچه) داخل کفش بریزید تا تمام رطوبتها را به خود جذب کند. اگر میخواهید فقط یک کفش پاشنه بلند انتخاب کنید و از آن برای موقعیتهای مختلف استفاده کنید، پیشنهاد میکنیم از کفشهایی با طول پاشنه متوسط و رنگ تیره (ترجیحا) مشکی استفاده کنید.