آشنایی با انواع کفش پاشنه بلند زنانه – بانوی شهر

در مسابات سوار کاری ، اسب سوار ها از چکمه های بلند ( تا زیر زانو ) و شلوار های کشی تنگ و چسبان استفاده می کنند . 5. عدد بدست آمده را در جدول زیر بررسی کنید تا شماره سایز پای خود را بدست آورید. هنگام خرید کفش پاشنه دار زنانه، با توجه به سایز پای خود کفش پاشنه بلند را بخرید. هرچه پاشنه کفشی بزرگ تر باشد تعادل بیشتری میخواهد پس زمانی که میخواهید کفشی را بخرید حتما سایز پای خود را بدانید و پاشنه متناسب خودتان را خریداری کنید. قطعه ای آهنی که به پاشنه ی کفش سوارکار متصل است و او با زدن آن به پهلوی اسب ، حیوان را به حرکت سریع تر وادار می کند . چابک سوارکاران از لباس هایی استفاده می کنند که دست و پا گیر نباشد و در آن ها احساس راحتی کنند .

در پایان نیز هر سوار کاری که زود تر از خط پایان بگذرد یا امتیاز بیشتری کسب کند برنده ی مسابقه است . به این ترتیب ، ورزشکاری در این رشته موفق می شود که علاوه بر مهارت در سوار کاری ، صاحب اسبی با توانایی بالا و فرمان برداری کافی از سوار کارش باشد . پاشنه بلندهای ترنسپرنت: این آیتمها شفاف یا ترنسپرنت هستند که از سال 2018 توجهها را به خودشان جلب کرده و در 2019 به عنوان یک کفش ترند وارد کمدهای ما شدند. حرکت اسب با بالا ترین سرعت ممکن را چهار نعل می گویند .

لوازم سوارکاری را می گویند که شامل زین ، رکاب ، مهمیز و دهنه ی اسب است . اگر قصد پوشیدن کفش های پاشنه بلند جدید را دارید، بهتر است ابتدا به آن ها عادت کنید. این کفش های تابستانی، تقریبا با هر لباسی مناسب بوده و به آن ظرافت خاصی می بخشد. در گذشته ، از این حیوان برای انتقال قبایل مختلف از جایی به جای دیگر و حمل بار استفاده می شد . آن ها می کوشند مسیری مشخص را به سرعت طی کنند یا از روی موانع بپرند و یا حرکاتی نمایشی انجام دهند . پارچه ای ضخیم و چرمی است که بر گرده ی اسب قرار می دهند و سوار کار روی آن می نشیند .

قطعه ای ( معمولا فلزی ) که در دهان اسب قرار می گیرد و به دو طرف آن طنابی چرمی متصل است. چکمه روی شلوار قرار می گیرد. سوارکار طناب را در دست می گیرد و به کمک آن ، دستورات لازم را به اسب می دهد . پاشنه هایی با ارتفاع بین 12 تا 15 سانتی متر، راحتی لازم را ندارند و راه رفتن با آن ها دشوار است. صدف کفش راحتی بیبند هم پوشیده بود. همچنین کفش مردانه چرم مشهد نیز مناسب برای آقایانی است که کلاسیک بودن همراه با راحتی را پسندیده و به دنبال یک برند معتبر ایرانی هستند.